Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Leida Rammo Linnateatri Fondi toetusõhtu: "Kes kardab Virginia Woolfi?"

N 14.12.2017 18:00
Tallinna Linnateater, Kammersaal (Lai 19)
Leida Rammo Linnateatri Fondi tuluõhtu: “Kes kardab Virginia Woolfi?”

14. detsembril toimub Tallinna Linnateatris järjekordne Leida Rammo Linnateatri Fondi toetusüritus. Kõik Linnateatri ja Leida Rammo sõbrad on oodatud kogunema, et nautida pidulikul õhtupoolikul „Kes kardab Virginia Woolfi?“ etendust ja saada osa 2017. aasta stipendiaadi väljakuulutamisest. Fondi toetusõhtu etendus algab kell 18.00. Vaheaegadel pakutakse külalistele suupisteid ja etenduse lõpus toimuva preemia väljakuulutamise järgselt süüakse üheskoos torti.

Fondi toetusõhtu piletid hinnaga 50 eurot on müügil alates 15. novembrist Piletilevis ja Linnateatri kassas. Pilet sisaldab pääset lavastuse „Kes kardab Virginia Woolfi?“ etendusele ja 2017. aasta stipendiumi üleandmisele. Ühtlasi toetatakse piletiostuga Leida Rammo Linnateatri Fondi, et stipendiumite jagamise traditsioon oleks jätkusuutlik ka tulevikus.

Eesti Rahvuskultuuri Fondi juures tegutsevale Leida Rammo Linnateatri Fondile pani 2015. aasta oktoobris aluse Leida Rammo eesmärgiga tunnustada Linnateatrit ja selle loomingulist kollektiivi. 2016. aastal pälvisid preemiad Indrek Ojari ja Külli Teetamm.

Kohtumiseni Linnateatris!

Sündmuse koduleht: http://www.linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/leida-rammo-linnateatri-fondi-tuluohtu-kes-kardab-virginia-woolfi

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Leida Rammo Linnateatri Fondi toetusõhtu: "Kes kardab Virginia Woolfi?" N 14.12.2017 18:00 Tallinna Linnateater, Kammersaal (Lai 19)
Toimunud
Hinnainfo

Pileti hind on 50 eurot (koosneb 2 x 25 € piletist: pilet etendusele ja annetus). Lisades korvi etenduse pileti, lisatakse automaatselt ka annetuse pilet. Ostuga toetatakse Leida Rammo Linnateatri fondi.

Linnateater juhib tähelepanu, et antud pileti ostuga annetate poole pileti maksumusest Sihtasutusele Eesti Rahvuskultuuri Fond (reg.kood 90000340). SA Eesti Rahvuskultuuri Fond kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja ning igal füüsilisest isikust annetajal on õigus antud annetus oma eraisiku tuludeklaratsioonil deklareerida. Selleks, et annetuse andmed kajastuks juba piletiostja eeltäidetud tuludeklaratsioonil, palume kõigil antud annetuse teostanud piletiostjatel edastada Sihtasutusele Eesti Rahvuskultuuri Fondi meilile post@erkf.ee järgnev info:

a) Annetaja (pileti eest tasunud isik) nimi ja isikukood
b) Ostetud annetuspileti(te) ID number/numbrid

Sündmuse korraldaja
Tallinna Linnateater
Lai 19 Tallinn 10133 Harjumaa
6650888
g.uustal@linnateater.ee