Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LINNUD

K 26.4.2017 19:00
NUKU väike saal, Lai tn 1, Tallinn

Tähelepanu!
Lavastuses kasutatakse tervisele ohutut lavatossu, stroboskoopilist valgust (ei sobi epileptikutele) ning esineb häirivaid stseene ja vulgaarset kõnepruuki. Alla 16-aastastele keelatud!Legendaarse režissööri Alfred Hitchcocki kuulsaim film „Linnud” põhineb inglise autori Daphne du Maurier’ samanimelisel lühijutul. Mõlemat teost ja ka NUKU teatri lavastust ühendab apokalüptiline motiiv lindudest, kes hakkavad ootamatult ja arusaamatutel põhjustel inimesi ründama.

Lavastuses satuvad oma maailma lõpuga silmitsi kaks noort kunstnikku – kurt tüdruk Sissi ja tema fotograafist poiss-sõber Frank. Nad hõivavad üksildase mereäärse majakese, et seal teiste inimeste eest varju leida, kuid paraku saabuvad naabrusse suvitama ka ülevoolavalt sõbralikud Saul ja Netti. Tasapisi hakkavad esile kerkima varjatud mõtted ja hämarad saladused. Linnud kogunevad parvedesse ja asuvad rünnakule.

 


 

Sündmuse koduleht: http://nuku.ee/linnud

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
LINNUD K 26.4.2017 19:00 NUKU väike saal, Lai tn 1, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

PILET 20€

–10% soodushind kehtib:
Partnerkaart , ISIC/ITIC, Tallink Club One, Tallinn Cardi kaardi omanikule.
*Ühe kaardiga saab ühele etendusele osta kuni 2 sooduspiletit.


Reval-Sport Veekeskusesse NUKU teatri- või muuseumipileti ettenäitamisel ühekordne limiteerimata perepääse  -20% (e 23,20 € / tavahind 29 eur).

Toimumiskoht
Lai tn 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Sihtasutus NUKU
Lai 1 Tallinn 10133 Harjumaa
6679555
nuku@nuku.ee