Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama JÄÄB ÄRA

E 9.1.2017 19:00
Tallinna Linnateater, Väike saal
Jean-Luc Lagarce

Lavastaja ja tõlkija: Anu Lamp
Kunstnik: Martin Mikson
Kostüümikunstnik: Kristiina-Hortensia Port

Mängivad: Helene Vannari, Epp Eespäev, Külli Teetamm, Elisabet Reinsalu ja Liis Lass

Esietendus 24. septembril 2016 Väikeses saalis.

Ühel suveõhtul tuleb pere ainus poeg tagasi koju, väikelinna, mis on kapseldunud kohta ja aega. Tema õed ja ema on seda hetke kaua oodanud, oodanud teda, et saaks oma eluga edasi minna. Nad ei ole temast mitte midagi kuulnud pärast seda, kui ta aastaid tagasi ukse paukudes lahkus. Nüüd on ta siin, nende ukselävel, ta on tagasi, ta on viimaks kodus.

Jean-Luc Lagarce'i (1957–1995) näidend räägib ootamisest – või täpsemalt sellest, mis juhtub siis, kui ootus viimaks täitub. Oma isikupärase poeetilise keelega ja mõttevooga on Lagarce tänini Prantsusmaa mängitumaid näitekirjanikke. Anu Lambi lavastus on kolmas Lagarce'i eestindus Tallinna Linnateatris pärast lavastusi „Meie, kangelased“ (Elmo Nüganen, 2009) ja „Üsna maailma lõpus“ (Uku Uusberg, 2010).

KÕIGE VANEM NAINE: Niimoodi möödusid, niimoodi kadusid kõik need aastad, aimamata, et need võiksid nii kaua kesta, seda me ei teadnud, me ei võinud seda teada,
kas me oleksime seda teadnud, mis sa arvad, kas me oleksime seda teadnud, et me oleksime võinud seda takistada, võinud seda ära hoida?

„Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama" esietendub 24. septembril Väikeses saalis.

Sündmuse koduleht: http://linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/olin-kodus-ja-ootasin-et-vihma-hakkaks-sadama

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama JÄÄB ÄRA E 9.1.2017 19:00 Tallinna Linnateater, Väike saal
Tagasiost
Hinnainfo

NB! Asendusetendusel ei kehti ärajäänud etenduse piletid! Uued piletid asendusetendustele vahetatakse ümber kuni 6. jaanuarini Tallinna Linnateatri kassas (Lai 21). Asendusetendused toimuvad ärajäänud etendustega samal päeval.

Kui asendusetendusele pole võimalik tulla või asendusetendust ei ole, ostetakse pilet tagasi Tallinna Linnateatri kassas (665 0800) või Piletilevi müügipunktides (v.a Statoilid) kuni 27. jaanuarini. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga (info@piletilevi.ee).
Tallinna Linnateater vabandab publiku ees!

Sündmuse korraldaja
Tallinna Linnateater
Lai 19 Tallinn 10133 Harjumaa
6650888
g.uustal@linnateater.ee