Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Marius von Mayenburg PERPLEX

N 8.6.2017 19:00
Polygoni Teatrisadam Noblessneris
16.00 - 19.00
Natsid, pagulased, lapsed, vanemad, seksuaalsegadused, swingerite pidu, kiired piiritud olukorrad, hellus, ärevus, koomika ja õigetpidi ja äraspidi huumor ning palju enese äratundmist ja eneseületust…

Osades: Elina Purde (Pähklimägi), Ragne Veensalu, Roland Laos, Mait Joorits
Muusikaline kujundus ja elav esitus: Mart Soo
Lavastaja: Tamur Tohver

Eva ja Robert naasevad puhkuselt. Majas on miski häirivalt teisiti. Tuled ei sütti, potilill on uus. Kelle elamusse nad üldse sattusid? Puhkuse ajaks elamise eest hoolitsema palutud peresõbrad Judith ja Sebastian tõstavadki nad välja, kuulutades elamise omaks. Algab sekelduste rada, kus pole võimalik saada selgust, kes keda üle trumpab. Teenijal lastakse surra, ilma et ta viilugi aprikoosi saaks, positsiooniga intelligendid ei kaota pead elektriarve üle näägeldes, samal ajal kui alaväärsed lihtinimesed Platonit, Darwinit ja Nietzschet tsiteerides elu mõtet leida püüavad. Multiplexne perplex. Vägisi meenub Luarvik Luarvik, kes ise endale peale tuli, kuni Robert loo lõpus avab paki - mis muudab kõik… Lavastus käsitleb koomilise võimendatud identiteedimuutuse läbi ühest küljest kaasaegse inimese sisemist ja välimist kahepaiksust, multipidetust. Selle käigus tehakse tiir peale erinevatele nähtustele - hoolimatus, uudishimu, võimuiha, hirm, armastus, seksuaalsus, aga ka inimeste toimetulek, suhe ja positisoon ühiskonnas.

Sündmuse koduleht: http://www.polygon.ee/perplex/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Marius von Mayenburg PERPLEX N 8.6.2017 19:00 Polygoni Teatrisadam Noblessneris 16.00 - 19.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti täishind 19.- eurot, soodushind 16.- eurot. Soodustus kehtib õpilastele, tudengitele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.

Toimumiskoht
Tööstuse 34 / Peetri 12 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Polygon Teater (Ühing Polygon)
Rävala pst 8 Tallinn 10143 Harjumaa
poly@poly.ee