Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Komöödia 'Peigmehed' / Премьера Сезона - Комедия ''Женихи'' / Komedia 'Ženihi'

N 24.8.2017 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
22.00 - 59.00
Hooaja esietendus – komöödia „Peigmehed“.

24. augustil kell 19.00 esinevad Vene Kultuurikeskuses Venemaa rahvakunstnikud Tatjana Kravtšenko ja Aleksandr Pankratov-Tšornõi.

Katja vanemad saavad juhuslikult teada, et nende ainus ja armastatud tütar on kuuendat kuud lapseootel ... Kuidas siin nii, et tütar on rase, aga meest ei olegi? Isegi peigmeest pole kusagil! Kimbatuses vanemad alustavad tütre teadmata väärilise peigmehekandidaadi otsinguid. Nad ei oska aga ettegi kujutada, kui raske on tänapäeval mitte ainult väärilist, vaid mingisugustki peigmeest leida ...

Komöödiaetendust „Peigmehed“ võib julgesti nimetada rahvalikuks! Särab ju esmakordselt laval teatri ja kino kõige lõbusam duett.

Tatjana Kravtšenko on Venemaa rahvakunstnik, kes saavutas populaarsuse tänu rahvalikule seriaalile „Svatõ“, kus ta kehastas üht peaosatäitjat.

Aleksandr Pankratov-Tšornõi on Venemaa teatri- ja kinonäitleja ning Venemaa rahvakunstnik. Ta on laialdaselt tuntud eelkõige peaosatäitjana filmist „Me oleme džässist“, „Talveõhtu Gagras“ ja „Kus on nofelet?“.
Dmitri Voronin on Venemaa teatri- ja kinonäitleja, kes on osalenud seriaalides nagu „Täiskasvanud isa“ (CTC), „Tüdrukud“ (THT), „Orlova ja Aleksandrov“ (esimene kanal) ja „Aadlineidude instituudi saladused“ (Venemaa).

Boris Komarov on Vene näitleja, kes on teinud kaasa MNNTi lavastustes: „Moskva lugu“, „Ratsanikud“ ja ka muusikalis „Jeesus Kristus superstaar“. Maksim Lebedev on teatri- ja kinonäitleja, keda võib näha Teatr Lunõ etendustes „Romeo ja Julia“, „Rokkokoo“ ja „Ärkvelolijate ball“. Samuti on ta osalenud seriaalis „Kremli kursandid“ (CTC) ning filmides „Neidude jaht“, „Läbi udu“ ja „Ükskord sügisel“.

Režissöör Mihhail Jelissejev, kes on ka Venemaa näitleja ja teatrilavastaja. Vaatajatele on ta tuntud filmidest „Pärast ellu jääda“, „Teenin isamaad“, „Põgenik“, „Stolõpin ... ülesanded tegemata“ ning teatri komöödialavastustest „Taksojuht“, „Hamstri päev“ ja „Number 13“.

Näidendi autor: Sergei Belov, Venemaa teatritegelaste liidu ja kirjanike liidu liige. Tema komöödiaid lavastatakse Moskvas nii projektipõhistes kui ka kutselistes, nii rahvuslikes kui ka stuudioteatrites. Lavastusi on tal kokku üle 300.

24. augustil 2017 kell 19.00 etendub Vene Kultuurikeskuses suurepärane komöödia „Peigmehed“ ehk lugu sellest, kuidas vanemad tütrele peigmeest valisid. Tatjana Kravtšenko ja Aleksandr Pankratov-Tšornõi särav duett kingib meile unustamatu, sooja ja lõbusa õhtu.

Venekeelne etendus täiskasvanutele
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Komöödia 'Peigmehed' / Премьера Сезона - Комедия ''Женихи'' / Komedia 'Ženihi' N 24.8.2017 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 22.00 - 59.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MILENAS OÜ
Pae 21 Tallinn 11415 Harjumaa
kriketa8@inbox.lv