Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Saate ''Kõverpeegel'' staarid / Звезды телепередачи ''Кривое зеркало''

N 13.4.2017 19:00 - L 15.4.2017 19:40
15.00 - 35.00
Saate "KÕVERPEEGEL" staarid
programmis "Tahad elada - oska naerda"


Teatri "Kõverpeegel" näitlejate esinemised on erakordselt populaarsed. Seda peegeldavad nende osalusel tehtud meelelahutussaadete ülikõrgeted reitingud, väljamüüdud kontsertid ja parim eetriaeg teles.

Aleksandr Morozovit tunnevad täna kõik. Tema ja ta kolleegide etendused teatrist „Vennad mõistuse poolest“ lähevad kogu Venemaal täissaalidele.
Tal on prestiižikaid auhindu: Grand Prix rahvusvaheliselt Arkadi Raikini nimeliselt estraadiartistide konkursilt ja ülevenemaalise estraadiartistide konkursi „Huumorikarikas“ laureaat. A. Morozov on ka Jalta rahvusvahelise huumori- ja estraadikunsti festivali žürii liige.

Mihhail Tserišenko on sädemeid pilduv naljamees - ta viskab nalja, mängib küülikuga ja tantsib ämbriga. Teda nähes pole võimalik naeru tagasi hoida.
M. Tserišenko mängis varem Kiievi estraaditeatris, hiljem kolis Moskvasse, kus on osalenud paljudes teleprojektides. Tema ülesandeks on ajada inimesed naerma pakkudes neile head nalja ja üksnes positiivseid emotsioone. 

Viktor Razumovski on näitleja, kirjanik, režissöör. 1986. aastal asutas ta klounide ja miimide trupi „Naftaliin“, 1997. aastal kollektiivi „Vennad mõistuse poolest“. 1999. aastal sai temast ülevenemaalise satiiri- ja huumorikonkursi „Huumorikarikas“ laureaat. 2001. aastal nägi ilmavalgust Viktor Razumovski raamat „Zlobotomomia“. V. Razumovski on esinenud paljudes huumorisaadetes. Alates 2002. aastast osaleb ta Jevgeni Petrosjani telesaates „Kõverpeegel“.

Mihhail Vašukov on kupletist-humorist, kes enam kui 20 aastat töötas duetis Nikolai Banduriniga, olles noortele näitlejatele professionaalse, loomingulise ja inimliku koostöö elavaks näiteks! Tema kreedo on: „Kui nimetasid end humoristiks, siis ole alati lõbus!“
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused