Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Moskva teater Sovremennik. Etendus 'Amsterdam' Москвоский театр 'Современник'. Спектакль 'Амстердам'

R 20.10.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Välja müüdud
Moskva teater Sovremennik esitleb:
etendus „Amsterdam“


Piletid etendusele „Amsterdam“ on saadaval siit.
 

Etendus on lavastatud Aleksandr Galini uue näidendi järgi, kusjuures autoril on selle nimetuseks „Paraad“. Sovremenniku uus töö on teatri kaheksas kohtumine näitekirjanikuga, keda sageli nimetatakse kaasaegseks klassikuks. Alus sellisele „teatriromaanile“ pandi 1983. aastal etendusega „Idatribüün“, millele järgnesid näidendid „Sein“, „Tähed hommikutaevas“, „Tiitel“, „Anomaalia“, „Saatja“ ja „Dzinrikisja“. Teatri jaoks on töö Galini teostega olnud väga edukas. Oma uues näidendis puudutab alati kaasaja suhtes tundlik autor mitmeid valusaid ja teravaid küsimusi leides samas neile ootamatuid vastuseid ja lahendusi.

Etenduse on lavastanud Sergei Gazarov – näitleja ja režissöör, kel seljataga suur töökogemus teatris ja kinos. Gazarov on nii näitleja kui ka lavastajana puutunud kokku Galini dramaturgiaga, mängides üht peaosalist Sovremenniku „Seinas“ ning lavastanud koos Oleg Tabakoviga 1990. aastal Tabakerkas (Tabakovi teatris) „Katuse“ .

„Amsterdam“ on irooniliselt, paljus isegi farsilaadselt mõtestatud maailmavaadete, väärtuste ja muidugi ka põlvkondade kokkupõrge. Kõige keerulisemas ja konfliktsemas olukorras on ainus võimalik väljapääs – olla inimene. „Amsterdami“ optimistlik noot seisneb selles, et vastastikune mõistmine, olgugi lühiaegne, olgugi hetkeline, on võimalik isegi äärmuste vahel. Näiteks kasvõi amsterdamliku (tegevus toimub nimelt selles linnas) vabaduse ja vene kolkast pärineva „elu peremehe“ absoluutse sallimatuse vahel. Valmidus ja võime mõista, et enne „tänast“ oli „eile“ ja seejärel saabub „homme“, et teine inimene on keerulisem, kui näib esmapilgul, on see väärtuste süsteem, millele näidend on üles ehitatud.

Etenduses teevad kaasa Mihail Jefremov, Aljona Babenko, Jevgeni Pavlov, Šamil Hamatov, Darja Belousova, Olga Rodina, Viktoria Romanenko, Tatjana Ljalina.

Lavastuse kaasautorid on kunstnik Alla Koženkova, helilooja Aleksei Aigi ja koreograaf Aleksandr Matsko.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Moskva teater Sovremennik. Etendus 'Amsterdam' Москвоский театр 'Современник'. Спектакль 'Амстердам' R 20.10.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Välja müüdud
Hinnainfo

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab etendus. Vaheaeg 30 minutit.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:20 Orienteeruv lõpp

Etendus toimub vene keeles
Soovitatav vanus alates 18. eluaastast
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Stef Grupp OÜ
Anijärve tee 18/1 Viimsi vald Harjumaa
+37256256704
influence83@mail.ru