Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Moskva teater Sovremennik. Etendus 'Viis õhtut' / Москвоский театр 'Современник'. Спектакль 'Пять вечеров'

L 21.10.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Moskva teater „Sovremennik“ esitleb.
Etendus „Viis õhtut“

 
Perioodil 08.10-20.10 kõikidele piletitele kehtib 10% soodustus!
Hinnad süsteemis on juba soodustusega.Aleksandr Volodin on teater Sovremenniku jaoks mitmes mõttes määrava tähtsusega. Tema, nagu ka Viktor Rozovi, Leonid Zorini, Aleksandr Vampilovi näidendite põhjal kujundas teater oma esteetilised põhimõtted, kõneles oma vaatajatega elavas, kaasaegses keeles.

Lihtne inimene oma rõõmude ja muredega on alati olnud näitekirjanik Volodini tähelepanu keskmes. 1959. aastal lavastas Oleg Jefremov Sovremennikus näidendi „Viis õhtut“. Tookord astusid lavale Lilia Tolmatšova, Oleg Tabakov, Alla Pokrovskaja, Jevgeni Jevstigneejev. See etendus on tänase päevani jäänud üheks teatri legendidest.

Praegune pöördumine Volodini dramaturgia poole ei ole Sovremenniku jaoks sugugi andam nostalgiale. „Viis õhtut“ on üks vähestest nõukogude näitekirjanduse tippteostest, mis annab võimaluse rääkida igavestest, kustumatult ajatutest väärtustest. Näiteks inimese pidevast vajadusest armastuse järele, püüdlemisest selle poole, oskusest oodata ning mitte vahetada kõike juhusliku vastu. Muidugi ka sellest, et ennast reetmata võib siiski juhtuda ka ime.

Aeg on muutunud, lavale on tulnud teised inimesed, kuid tegelikult lihtsakoeline kahe inimese armastuse lugu hakkas äkki helisema täiesti erilisel viisil. Praegune „Viis õhtut“ on loomulikult juba täiesti teistsugune etendus.

Etenduse režissöör on Aleksandr Ogarjov, kes on kuulus oma lavastustega Moskvas, etenduse lavaletoomisele aitas kaasa Galina Voltšek.

Aleksandr Volodini praeguse lavastuse puhul oli teatrile kõige tähtsam – kaugeltki mitte sentimentaalsusele kalduval tänapäeval, siiraste ja tugevate tunnete suure defitsiidi tingimustes – püüda jutustada lugu saatuste järkjärgulisest põimumisest. Sovremennik soovis selle looga öelda vaatajale, et inimene, vaatamata kõigele, võib ja peab säilitama endas usu armastusse, usu õnne. 

Praeguses „Viies õhtus“ mängib Iljini osa Sergei Garmaš, Tamarat mängib Vladimir Majakovski nimelise teatri näitleja Jevgenia Simonova, Zojat – Galina Petrova, Katjat – Darja Belousova ja Polina Raškina, Slavat – Šamil Hamatov, insener Timofejevit mängib aga Aleksandr Kahun.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Moskva teater Sovremennik. Etendus 'Viis õhtut' / Москвоский театр 'Современник'. Спектакль 'Пять вечеров' L 21.10.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 35.50 - 65.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta


Perioodil 08.10-20.10 kõikidele piletitele kehtib 10% soodustus!
Hinnad süsteemis on juba soodustusega.


18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab etendus. Vaheaeg 30 minutit.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:20 Orienteeruv lõpp

Etendus toimub vene keeles
Soovitatav vanus alates 16. eluaastast
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Stef Grupp OÜ
Anijärve tee 18/1 Viimsi vald Harjumaa
+37256256704
influence83@mail.ru