Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinna Balletikooli Gala 2018 / Ballet School Gala 2018

E 28.5.2018 19:00
Rahvusooper Estonia, Tallinn
8.50 - 22.00

TALLINNA BALLETIKOOLI GALA
29. mail 2017 kell 19.00 Rahvusooperis Estonia

Tänavusel galal on teie ees kooli noorema ja vanema astme õpilased ning lõpetajad Anna-Roberta Lahesoo, Innessa Glazõrina, Laura Ragel, Serafima Kolodkina, Anita Kurõljova, Elise Pottmann, Elina Masing, Aglaia Fedotova, Ulla-Mari Tammela, Marfa Sayapina, Jaan Männima, Taras Titarenko ja Kaito Kurokawa, kes õhtu esimeses osas esitavad katkendeid balletiklassikast ning teises osas toovad teieni Marina Kesleri uuslavastuse „Tütarlaps ja surm“ Franz Schuberti muusikale.

Sel aastal lõpetab esimene lend noori tantsijaid uue õppesuuna, milleks on kaasaegne tants. Koreograaf Marina Keslerile pakub see põneva väljakutse luua klassikalise ja kaasaegse tantsu tehnikate ning koreograafia süntees. Kui originaalis võidab Surm Tütarlapse, siis Kesler on muutnud teose kontseptsiooni, lõhkumata muusikalist dramaturgiat. Koreograaf mängib ideega, et inimesel on võime oma saatust muuta. Ta usub, et see on oluline positiivne sõnum noortele, kes alles astuvad oma esimesi samme täiskasvanutena ning pole kaotanud lootust, jõudu ja usku oma unistuste täide viimiseks. Just nemad vormivad oma pööraste ideedega meie ühiskonna uuemat põlvkonda.

Sündmuse koduleht: http://www.opera.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tallinna Balletikooli Gala 2018 / Ballet School Gala 2018 E 28.5.2018 19:00 Rahvusooper Estonia, Tallinn 8.50 - 22.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Piletite hinnad vastavalt istekohale.


SOODUSTUSED
* Soodustused on personaalsed, soodustust võimaldav dokument (Eesti Vabariigis välja antud kehtiv õpilas-, üliõpilaspilet või ISIC/ITIC kaart või Eesti Vabariigis välja antud pensionitunnistus) palume etendusele tulles kaasa võtta.
* Korraga kehtib ainult üks soodustus.
* Soodustused ei kehti külalisetendustele ja eriprojektidele.

Õpilastele ja üliõpilastele
* soodustus 50%

Koolieelikutele
* päevastele suure saali etendustele soodustus 50%
* päevastele suure saali etendustele on võimalik kuni 6-aastasele lapsele osta teatri kassast sülepilet hinnaga 4 EUR. Õhtustele etendustele väikelapsi kaasa võtta ei soovitata (kaasavõetud lapsele tuleb osta täispilet).

Pühapäevaõhtused pereetendused
Pühapäeviti kell 17.00 algavatele pereetendustele on koos täiskasvanutega teatrisse tulevatele õpilastele vanuses 7–18 võimalik osta pileteid hinnaga 7 EUR. INTERNETIPOEST OSTMISEL KASUTADA KOODI "LAPSEPILET". NB! Pilet kehtib vaid koos täispiletiga

Erandina on pühapäevaõhtustele pereetendustele võimalik kuni 6-aastasele lapsele osta teatri kassast sülepilet hinnaga 4 EUR.

Partnerkaardi omanikele kuni 2 pileti ostmisel soodustus 10%

Pensionäridele -40% (vaid etendustele, kus on nimes märgitud "pensionäri soodustus")

Tallinn Card-i kasutajatele etenduse päeval -15%. Sooduspiletid müügil ainult Estonia kassas

Ratastoolis külastajale leiab Rahvusooper parima sobiva koha saalis. Palume ostuks pöörduda otse Rahvusooperi poole tel. 6831210

Toimumiskoht
Estonia pst 4 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Rahvusooper Estonia
Estonia pst. 4 Tallinn 10148 Harjumaa
6831210
estonia@opera.ee