Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Maailma Ilusaim Tüdruk

R 22.9.2017 19:00
Nõmme Kultuurikeskus, Tallinn
7.00 - 10.00
Siim Maateni ja Kaisa Rooveri kirjutatud ja lavastatud, tõestisündinud loole toetuva monolavastuse “Maailma Ilusaim Tüdruk” sügisesed etendused Eestimaa erinevais paigus. Seiklusliku uurimisretke võtab laval ette näitleja Siim Maaten. 

“2011. aastal saatis Anne meile oma päevikud ja soovis, et me avalikustaksime tema loo. Päevikutest tuli päevavalgele, et tüdruk oli pidanud enda kaitsmiseks, 34 aasta jooksul elama 5 erinevat elu - iga elu uue nime ja identiteediga," tutvustavad materjali Roover ja Maaten. "Läbi päevikute, veinipudelite, seksitööstuse, psühholoog Alice Milleri teooriate, Eesti ja Euroopa lähiajaloo ning Siimu kehastatud tüdrukut kohanud tegelaste joonistub pilt armastusest, ilust ja ellujäämisest. Pilt Maailma Ilusaimast Tüdrukust." 

Juhtlause 1996. aasta päevikust:

“Ta on ägedaim erutavaim armastatu, kes mul kunagi on olnud. Ta on uje ja tark ega lase kellelgi end petta. Ta on kaunim kui pornograafi unistus. Ta võib olla suureline ja kapriisne ning samas andestav ja armastav. Ta on tõeline pühapäeva laps, magus kuninganna…”

Etendus sisaldab seksi, uimasteid ja vägivalda. Pere nooremad liikmed soovitame selle etenduse ajaks koju jätta, kui ei viitsi neile laval juhtuvat selgitada.

Etenduse pikkus 1h 40min 

Piletid: 10/7 €

Piletite broneerimine onteater@gmail.com ja müügil kohapeal pool tundi enne etenduse algust. Piletid peagi ka piletilevis.

Suur tänu Bois MM ja Eesti Kultuurkapital.

Kontakt:
onteater@gmail.com
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Maailma Ilusaim Tüdruk R 22.9.2017 19:00 Nõmme Kultuurikeskus, Tallinn 7.00 - 10.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 10€
Õpilane, tudeng, pensionär 7€
Erivajadustega klient 7€ (saatja tasuta)

Sissepääs alates 18:30
Kestus 2h
Soovitatav vanus 14+

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
ON teater MTÜ
Lembitu 11-4 Viljandi 71007 Viljandimaa
56653385
onteater@gmail.com