Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CANTERVILLE'I LOSSI VAIM

R 3.11.2017 11:00
9.90 - 11.00
Rahvusvahelise loomemeeskonna koostööna valmiv visuaalteatrilavastus Oscar Wilde’i jutustuse “Canterville’i lossi vaim” ainetel.

Neli tänapäeva teismelist leiavad end vanast majast, mille nende vanemad äsja ostnud on, teadmata, et seal ootab neid elu suurim seiklus. Majas elab vaim – kummitus, kes arvab (ja mitte päris ilma põhjuseta), et maja kuulub talle ning kellel endalgi on varjatud saladusi. Need kaks maailma – hoolimatu ja julm kaasaeg ning salapärane iidne kultuur – ei saa koos eksisteerida; nende kohtumine – tihti hirmutav, mõnikord naljakas ja absurdne – tähendab sõda, võitlust ellujäämise nimel.

“Meie lavastus – olles inspireeritud, kuid mitte otseselt Oscar Wilde’i kuulsal jutustusel põhinev – kasutab ära salapära ja huumorit, mis kummituslugusid tihti saadab, ning püstitab tõsiseid ja põhimõttelisi küsimusi meie eksistentsi kohta. Elame oma elu enesekindlalt, mõtlemata sellele, et just meie enesekindlus, pragmaatilisus ja eeldustel põhinevad teadmised asjade olemusest takistavad meid maailma tõeliselt mõistmast. Ja vaid kohtumine Tundmatuga võib need arusaamad küsitavaks muuta. Kindlasti on sellel kõrge hind, kuid ainult nii algab meie tõeline tee asjade olemusse…” – lavastaja


autor ja lavastaja: ANNA IVANOVA-BRAŠINSKAJA (Venemaa-Soome)
kunstnik: SAŠA POLJAKOVA (Venemaa)
koreograaf: OLGA PRIVIS (Vene teater)
mängivad: KATRI PEKRI, KAISA SELDE, KATARIINA TAMM, TAAVI TÕNISSON, JEVGENI MOISSEJENKO, MIRKO RAJAS

vanusele 9+

kestus u 1 h

Esietendunud  6. septembril 2014 NUKU väikeses saalis.

Sündmuse koduleht: http://www.nuku.ee/teater/tulekul/cantervillei-lossi-vaim/

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused