Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Operett 'Mister X' / Оперетта 'Мистер Х'

R 1.12.2017 19:00
Pärnu Kontserdimaja
25.00 - 38.00
“Kuidas saab tsirkust mitte armastada? Kuidas saab tsirkuses igav olla?” hüüatab Imre Kalmani opereti „Mister X“ [„Tsirkusprintsess“] üks tegelastest. Just tsirkuses, kuulsas Peterburi Ciniselli tsirkuses, toimuvad selle opereti põhisündmused.
Härra Ciniselli tsirkuses esinevad akrobaadid, žonglöörid, loomataltsutajad, surmapõlgavalt lendab tsirkusekupli all tsirkuseartist... Kõik linnaelanikud tulevad tsirkusesse eelkõige selleks, et näha kuulsa Mister X-i surmapõlgavat numbrit. Siia tuleb ka rikas lesk, kelle nimel on iga mees valmis kangelasteoks. Kuid ainult salapärane Mister X on võimeline süütama kindlameelse krahvinna südames armastuse leegi...
Kes saab siis hiilgava seltskonnadaami Theodora Verdier’ meheks - kas salapärane ja mõistatuslik Mister X või mehelik ja üllas krahv Henry de Chateauneuf? Armunute teel õnnele on palju takistusi, kuid mitte mingid salakavalad intriigid ei sunni krahvinna Theodorat armastatust lahkuma, sest mitte keegi ei saa keelata  armastada.

Vene publik armastab Imre Kalmanit võib-olla isegi rohkem kui tema sünnimaa, Ungari, publik. Kalman ei vea iial alt. Tema muusika toidab hinge ja südant. See on meloodiline, emotsionaalne, äratuntav ja rõõmustab meid nagu kohtumine vana sõbraga. Ühesõnaga, Imre Kalmani muusika on niivõrd hea, et andestad süžeeliinide kordumise: krahvinna on rikas lesk, Mister X vaene näitleja ... või vastupidi ... krahvinna on vaene varieteeteatri primadonna Silva Varescu, aga Mister X on rikas vürst Edvin ja nende armastuse teel on samuti palju takistusi, aga ... kes saab keelata inimesel armastada? Isegi kõikvõimsad vanemad on jõuetud, kuna „elus võib sageli armuda, kuid armastada saab vaid korra.“ Ja oleme valmis jälle kuulama oma lemmikoperetist „Silva“ tuntud laule „Kas meeles veel?“ või „Jah, ilma naisteta on kurb maailm.“

Režissöör- lavastaja Svetlana Samorodova, kunstnik Oleg Moltšanov, ballettmeistrid Tatjana Konovalova ja Julia Iljina, kostüümikunstnik Irina Zaitseva.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Operett 'Mister X' / Оперетта 'Мистер Х' R 1.12.2017 19:00 Pärnu Kontserdimaja 25.00 - 38.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Perioodil 23.05 kell 18:00 - 31.05 kõik hinnad -15% soodsamad
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)


Piletite hinnad 25 € - 38 €


Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Megatek Eesti Grupp OÜ
Tornimäe 7-43 Tallinn Harjumaa
58817161
jelena@megatekeesti.ee