Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Improteater Impeerium laval koos

N 15.12.2016 19:00
12.00 - 15.00
Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega! Igal kuul on uus külalisnäitleja, kellega mängitakse etendus Tartus ja Tallinnas.

Aprillis on laval MARGUS PRANGEL!

Margus on vabakutseline näitleja, töötanud pikka aega Eesti Draamateatris. Ta on ka tuntud filmi – ja telesarjanägu - näiteks naerutab televaatajaid sketšisarjas „Heeringas Veenuse õlal“. Margust on iseloomustatud kui ääretult helget inimest, kelles on tugevalt esindatud ka müstiline pool. Nii peaks improteater talle hästi sobima, sest eks see impro tundubki teinekord kõrvaltvaatajale täielik müstika!

Margus näeb improt nii: „Improteater on teater ruudus! Kui teater on siin ja praegu sündiv looming, siis improteater seda enam. See hoiab kõik meeled eriliselt erksad. Ei tea ju ette, mida partner teeb. See on Suur Mäng."

Etendused:
8. aprillil kell 19.00 Tallinna Kammerteater (Vabriku 12)
14. aprillil kell 19.00 Tartu Karlova Teater (Tähe 66)

Maikuus on laval VENNO LOOSAAR!

Venno on vabakutseline näitleja, kes on väga aktiivne ja mitmekülgne ka paljudel teistel loomealadel. Ta laulab ansamblites Kala ja Cookies, on olnud saatejuht, telestsenarist ja –lavastaja, kirjutanud muusikat lastelauluplaatidele ning kõigele lisaks avaldanud ka päris enda luulekogu ja lasteraamatu.
Kuna improteatriski peab näitleja võtma endale samaaegselt kanda ka nii lavastaja, laulukirjutaja kui näitekirjaniku rolli, siis võib arvata, et Vennole sobib impronäitleja elu suurepäraselt. Saame näha!

Vennol on valem juba selge:
"Väide: Osalemine improteatris on ELU
A = Minu elu - täis ägedaid ootamatusi
B = Improteater - täis ägedaid ootamatusi
Seega eeldades, et A = B saame järelduse C
C = Minu elu ongi üks äge improteater (kunagi ei tea ette, mis järgmisena juhtub)."

Etendused:
11. mail kell 19.00 Tallinna Kammerteater (Vabriku 12)
12. mail kell 19.00 Tartu Karlova Teater (Tähe 66)

Piletid müügil Piletilevis ja pool tundi enne algust kohapealt.

Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis, trupil on improkogemust kuus aastat. Liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

facebook.com/improimpeerium
improimpeerium.ee
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused