Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Improteater Impeerium laval koos Mikk Jürjensiga

P 4.12.2016 19:00
Tallinna Kammerteater
Improteater IMPEERIUM laval koos Mikk Jürjensiga

Mikk Jürjens on teatrisõpradele tuntud eelkõige kui Linnateatri näitleja ja väiksematele muusikasõpradele meelde jäänud kui Laulukaruselli õhtujuht. Mikk lõpetas Lavakunstikooli XXIV lennu ja on sellest ajast teinud igati meeldejäävaid rolle erinevates lavastustes - "Aeg ja perekond Conway" (Robin Conway), „Pál tänava poisid“ (Nemecsek), "Krabat" (Lobosch) jt. Hetkel saab ka Mikku näha Väikevenna rollis koos Karlssoniga lustimas Estonia teati lavadel.

Mikk on ise öelnud, et impro on laval äge eeskätt selle tõttu, et seal puuduvad igasugused reeglid, aimdused ja võimalus kuidagigi selleks olukorraks ennast ette valmistada. Kui tavaliselt saab näitleja enne etendust päeva jooksul end korralikult närveerimisega ära väsitada, siis impro puhul on see võimatu. See on nagu üks ääretult intensiivne kohaolu ja vaimu treening, pärast mida oled väsinum kui vana saabas.


Improteater IMPEERIUM - kujutluse võim!

Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis, trupil on improkogemust juba kuus aastat. Imperaalid on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

Trupis:

Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Jõgi, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn.

Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Jürgens, Madis Kreevan.

Valgustajad: Mario Saarik

Projektijuht: Monika Tomingas
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Improteater Impeerium laval koos Mikk Jürjensiga P 4.12.2016 19:00 Tallinna Kammerteater
Toimunud
Hinnainfo

Täispilet 15 €
Sooduspilet 12 €


*Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile koos soodustust tõendava dokumendiga!

lisainfo:
pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
sissepääs avatakse kl. 18:30
üritus kestab 1 tund ja 30 minutit
üritusel on 1 vaheaeg, 15 minutit

Toimumiskoht
Vabriku 12 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Improteater MTÜ
Vallikraavi 36 Rakvere 44306 Lääne-Viru
+372 +37253494174
monika.tomingas@gmail.com