Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KABAREEÕHTU restoranis MERINEITSI / Starlight Cabaret uus revüülavastus ''Forever Young''

R 31.3.2017 19:00
Restoran Merineitsi, Tallinn
63.00
KABAREEÕHTU Viru hotelli restoranis MERINEITSI / Starlight Cabaret’ uus revüülavastus ’’Forever Young’’.

Unikaalne KABAREEÕHTU – kus mujal kui Viru hotelli restoranis MERINEITSI / Starlight Cabaret uus revüülavastus ’’Forever Young’’.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud revüülavastus räägib kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest.


Laval on Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ tantsuartistid ning laulusolistideks Irina Haak ja Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Renser ning Kalle Sepp või Bert Pringi. Lavastaja Kristjan Kurm on loonud kaasahaarava kolmeosalise revüülavastuse, mis juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille maitseelamused ulatuvad Eestimaa hirvelihast Alaska hõbelõheni, Eestimaa vuttidest uudses vormis maailmakuulsa desserdini. Toitude juurde sobitatud veinivaliku eest on hoolitsenud Eesti parimate sommeljeede tiim!

Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi. Siin on lihtne võimalus veeta koos sõprade või töökaaslastega elamuslikult täiuslik kabareeõhtu.

Hind 63 € (perioodil 11.11.2016 kuni 28.01.2017 hind 69 €)

Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, kolmeosaline revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, hilisem sissepääs ööklubisse Café Amigo (v a eriüritused).ÕHTU PROGRAMM

• Peosaal avatakse kell 19:00

• Restoran Merineitsi kõrgelt hinnatud gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele rikkaliku kolmekäigulise à la carte õhtusöögi.

• Õhtusöögi käikude vahel etendub kolmes osas revüülavastus

Õhtu Merineitsis lõppeb kell u 23.30 paiku.

• Soovijad saavad õhtut jätkata varajaste hommikutundideni ööklubis Cafe Amigo (v a eriüritused)
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
KABAREEÕHTU restoranis MERINEITSI / Starlight Cabaret uus revüülavastus ''Forever Young'' R 31.3.2017 19:00 Restoran Merineitsi, Tallinn 63.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Hind 63€/69 € (sõltuvalt kuupäevast)


Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, vaatemänguline kolmeosaline kabareeprogramm, 3 -käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo (v.a. eriüritused).

Toimumiskoht
Viru väljak 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Sokotel AS
Viru väljak 4 Tallinn 10111 Harjumaa
+372 6809300
viru.reservation@sok.fi