Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Show ''Täpipealt'' / Шоу ''Точь-в-точь'' / Toch v toch

P 15.10.2017 19:00 - K 1.11.2017 20:40
Hea klient!

Kahjuks jääb show „Täpipealt“ Tallinnas ja Tartus ära. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast


Alates 24.10.2017 tagastatakse piletiraha kõikide nende arveldusarvele, kes ei ole vahetuse soovi esitanud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul ehk kuni 01.11.2017.

Kõik, kes on ostnud piletid Piletilevi müügipunktidest, saavad piletid tagastada alates 24.10.2017 kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.

--


Show „Täpipealt“ Eestis!

Tallinnas ja Tartus osaleb show´s „Täpipealt“  Mihhail Bojarski!

15. oktoobril Tallinnas Nordea kontserdimajas
16. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas

Vapustav uudis kõikidele paroodiashow „Täpipealt“ austajatele. Eesti kontsertidest võtab osa Venemaa rahvakunstnik Mihhail Bojarski. Armastatud artist juhib vaatajate žüriid ja esitab tuntud filmihitte. Teid ootab muusikalise paroodiashow „Täpipealt“ finalistide ja võitjate esinemine. Eelseisvad kontserdid on unikaalne võimalus näha ühte kõige populaarsemat show´d elavas esituses ja tunda end žürii rollis.

Juba 15. oktoobril esinevad Tallinnas Nordea kontserdimajas ja 16. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas:
Aziza
Irina Dubtsova
Gleb Matveitšuk
Jelena Maksimova
Aglaja Šilovskaja

Esimese kanali supershow “Täpipealt“ tuleb meie juurde! Sel õhtul ootab teid improvisatsioon, uued ja parimad numbrid ning terve hulk üllatusi.

Olete tunnistajaks sellele, kuidas kuulsad inimesed elavad sisse  möödunud aastate suurte kunstnike ja tänapäeva populaarsete muusikute rolli. Tänu Esimese kanali grimeerijate meisterlikkusele toimuvad teie silme all uskumatud ümberkehastumised!

Ümberkehastujad esinevad live´is. Õhtujuht ei teadusta esinejaid kogu aeg, seetõttu ootab teid terve hulk üllatusi – saate end tunda interaktiivse show žürii rollis ja esinejaid ära arvata. Peab mainima, et see on keeruline ülesanne, kuna osalejad on end Tallinna ja Tartu esinemisteks põhjalikult ette valmistanud.

Tähtsat rolli mängib üritusel Mihhail Bojarski, kes esitab oma megahitte ja osaleb show´s kogu õhtu jooksul.

Aziza on Usbeki ja Venemaa estraadilaulja ning laulude autor, show „Täpipealt“ teise hooaja võitja, kelle säravaimad rollid olid Vladimir Šainski, Edith Piaf, Ljudmilla Gurtšenko.

Irina Dubtsova on laulja, helilooja, poetess, show „Täpipealt“ esimese hooaja võitja, kelle eredaimate rollide seas olid Ilja Lagutenko, Ella Fitzgerald, Alla Pugatšova.

Gleb Matveitšuk on näitleja, laulja, helilooja. Ta võitis teise koha show esimesel hooajal ning sai publikupreemia. Ta eredaimad rollid olid Nikolai Baskov, Grigori Leps, Montserrat Caballé.

Jelena Maksimova on laulja, show „Golos“ poolfinalist, show „Täpipealt“ 4. superhooaja võitja, kelle eredaimad rollid olid Michael Jackson, Britney Spears, Dima Bilan.

Aglaja Šilovskaja on teatri- ja filminäitleja. Ta saavutas show „Täpipealt“ teisel hooajal teise koha. Ta eredaimate rollide hulgas olid Kristina Orbakaite, Žanna Aguzarova, Jolka.

Muusikaline paroodiashow “Täpipealt“ on üks oodatumaid kogupere üritusi. See õhtu kujuneb teile unustamatuks ja ainulaadseks. Kiirustage piletite soetamisega, et kinkida endale sajaprotsendiline elamus.

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused