Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Show ''Täpipealt'' / Шоу ''Точь-в-точь'' / Toch v toch

P 15.10.2017 19:00 - E 16.10.2017 20:40
21.25 - 51.00
Kontsert Jackpot! Ainult kuni 31.07 kõik piletid -30% soodsamad!
Kätte on jõudnud aeg napsata endale jackpot!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood "jackpot” ja valida hinna tüüp "ERIHIND"TCC.EE teatab, et seoses muutustega mitme artisti esinemisgraafikus viiakse show´ „Täpipealt“  6.-7. juuni Tartu ja Tallinna kontserdid üle 2017. aasta sügisele. Tartu kontsert toimub 16.10.2017, Tallinna kontsert toimub 15.10.2017. Kõik varem ostetud piletid jäävad kehtima. Kui kontserdi uued kuupäevad teile ei sobi, saab piletid tagastada kuni 30.06. TCC.EE vabandab ebamugavuste pärast.

***

Venemaa näosaate „Täpipealt“ staarid tulevad Eestisse!

6. juunil Tartus Vanemuise Kontserdimajas
7. juunil Tallinnas Nordea Kontserdimajas


Esmakordselt Eestis! Venemaa näosaate „Täpipealt“ (Точь-в-точь) võitjad koos suurepärase saatejuhi ja parodisti Aleksandr Oleškoga.

Eestis astuvad lavale PBK ülipopulaarse telesaate „Täpipealt“ võitjad ja finalistid. Õhtujuhina naerutab rahvast show saatejuht Aleksandr Oleško. Teil avaneb ainulaadne võimalus näha oma silmaga vene parimaid muusikuid ja näitlejaid ning kogeda, mis tunne võib olla „Su nägu kõlab tuttavalt“ saate žürii liikmetel. Sest sellist staaride paraadi pole laval enne nähtud!

Juba 6. juunil Tartus ja 7. juunil Tallinnas esinevad:

    Särav Aziza, kes võitis 2015. aasta hooaja ning näitas oma meisterlikkust meiegi näosaates kõlanud The Cranberriese zombi-looga.
    Kaunis lauljatar ja näitlejanna Irina Dubtsova, kes võitis saate „Superhooaja“.
    Publiku lemmik ja „Superhooaja“ hõbe, karismaatiline Gleb Matveitšuk, kes näosaates pani jalga Placido Domingo kingad.
    Seksikas Jelena Maksimova, kes rokkis lavalaudadel Christina Aguilerana.
    Ja muidugi – sarmikas näitlejanna Aglaja Šilovskaja, kes vallutas rahva südame meie Anne Veskina!


Vene staarisaade „Täpipealt“ tuleb meile suve alguses külla! Teid ootavad improvisatsioonilised etteasted, uued ja veel vingemad esitused – ja muidugi üks üllatus teise otsa!

Sel õhtul saate vahetult osa kuulsuste imelistest muutumistest legendaarseteks mineviku lavatähtedeks ja tänapäeva kuumimateks popartistideks. Tänu PBK grimmimeistritele sünnivad otse Teie silme all uskumatud lavalised ümberkehastumised.

Te peate seda nägema!

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused