Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Show vihmas II, tantsuteater "Ahvatlus" (Sankt-Peterburg) / Шоу под дождем II, Театр танца «Искушение», СПб

E 11.12.2017 19:00
Jõhvi Kontserdimaja suur saal
17.00 - 35.00
VENEMAA ÜHE PARIMA NÜÜDISTEATRI ETENDUS „SHOW VIHMAS II“ JÕHVIS!

11. detsembril hakkab Jõhvi kontserdimajas päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaatajate silme ees lahti Peterburi tantsuteatri „Искушение“/ „Ahvatlus“ jalustrabav show.

Peterburi tantsuteatri etendused on jõudnud populaarsust koguda enam kui 80 linnas Venemaal, Valgevenes ja Saksamaal ning nad on kolm aastat järjest valitud „Venemaa parimad projektid“ võitjaks. Hoolimata sellest, et teiste linnade jaoks on tegemist uue etendusega, lähevad nad alati täissaalidele ning isegi staadionitele. Nii jälgis 2013. aasta esimest kontserti Minskis viimseni väljamüüdud 5000 pealtvaatajaga saal. Linnades, kus artistid on rohkem kui kümme korda esinenud, ostetakse kassad piletitest tühjaks juba nädalaid enne etenduste toimumist.

Küllap tuleb tantsuteatri „Ahvatlus“ esimesteks ja suurimateks austajateks lugeda peterburilasi endid, kes pole teatri loomisest alates ühtegi etendust vahele jätnud! Just tänu innukale toetusele on tantsuetendus kolinud kõige suurematele ja mainekamatele lavadele, kus publikust ei ole kunagi puudust.

Hiilgava edu taga on muidugi tantsijad ise. Praeguseks kuulub tantsuteatri põhikoosseisu 10 artisti, kes on kõik erakordsed ja ainulaadsed. Trupis on klassikalise tantsu esindajaid, hiphoppareid ja breikareid, akrobaate ning isegi võimlejaid, kes on oma karjääri alustanud varases lapsepõlves.

Trupi liikmed ei valda mitte üksnes tantsukunsti, vaid on ka uskumatult head näitlejad, kes laotavad vaatajate ette numbri kogu emotsioonide skaala alates lüürilistest tunnetest kuni lummava suhtlemiseni publikuga.

Kõike vürtsitab sedavõrd võimas energia, mis jõuab ka kõige viimaste ridadeni.

Sündmuse koduleht: http://eestikontsert.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Show vihmas II, tantsuteater "Ahvatlus" (Sankt-Peterburg) / Шоу под дождем II, Театр танца «Искушение», СПб E 11.12.2017 19:00 Jõhvi Kontserdimaja suur saal 17.00 - 35.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 17-35€ (vastavalt istekohale)

Sündmuse korraldaja
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
info@concert.ee