Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ari Matti Mustonen ''Savage''

T 28.11.2017 20:00
6.00 - 8.00
Comedy Estonia töötab kogu aeg selle kallal, et meie oma Standup skeenet aretada ja seoses sellega esitleme uhkusega ARI MATTI MUSTONENi oma sooloshow'd!

Ari Matti on küll Soome nimega, kuid vägagi Eesti oma jope. Laval on tal piisavalt energiat, et tõenäoliselt mõni väikelinn ära toita. Laval tuleb teemaks Ida-Euroopa loogika, meie kasvatus ning muidugi, kuidas Ari Matti reisides üritab normaalsetele lääne inimestele meie vaatevinkleid seletada.

Muidugi räägime ka seksist. See on siiski ju stand up.

Oma stand up karjääri jooksul on ta laval olnud nii Austraalia suurimates komöödiaklubides, Tai maa-alustes baarides kui ka Ida-Euroopa lossides. Ari Matti kasvas üles Eestis, kuid veetis ka mitu aastat elades Poolas-Soomes-Austraalias. Noorena armastas ta tähelepanu, mis muidugi tõi ka parajalt probleeme.

Tunde ja aastaid veetis Ari Matti treeningsaalides ning maadeldes higiste meestega turniiridel, visooniks oli saada elukutseliseks MMA võitlejaks.

Üks vihmane kolmapäev viis Ari Matti õde ta ühte väiksesse baari Tallinna vanalinnas, kus parajasti tehti eesti esimesi stand up õhtuid, mehed seisid euroalustel mikker käes ja rääkisid poliitikast ja seksist ilma tsensuurita, järgimata ühtegi "reeglit", et mis on "tabu". Juttudes tekkis pause ainult, et kuulda ruumi sooje naeruplahvatusi. Suht seal ja kohe sai Ari Mattile selgeks, et jalaga näkku saamine võib-olla polegi tema kutsumus.

Peale seda viskas ta poksikindad nurka ning kolis Austraaliasse. Millele järgnes mitu tuuri nii Austraalias kui ka Aasias. Jõudes Eesti mandrile tagasi 2015 on ta kohalikus komöödia skenes korraliku tolmu üles keerutanud, temast tehti ka lugu Pealtnägijas, kuna ta valiti Eestit esindama Laugh Factory ülemaailmsel võistlusel.

Koomikute seas on ta soojendussette teinud sellistele nimedele nagu Glenn Wool, Alfie Brown, Gina Yashere, William Childress, Jim Brewsky ja ka meie oma Sander Õigus. Ari Matti ise ütleb selle show kohta, et siit tuleb tund aega kõige paremat standupi materjali, mis tal möödunud aastatega kogunenud on... Aus, räpane ja muidugi faking naljakas.


*****************************************

ARI MATTI MUSTONEN
Soolotund:  “SAVAGE”Soojendab: Mikael MeemaEtendus algab 20:00 (sissepääs 19:30)

Etendus on eesti keeles.

Show on soovitatud ainult 15+!

Kestab 2 tundi koos vaheajaga.

Piletid Piletilevist ja ukselt (kui pileteid peaks alles jääma).
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused