Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Dag Soras - Cognitive Dissonance

K 19.4.2017 20:00 - N 20.4.2017 23:59
6.00 - 8.00
Comedy Estonia üheks oluliseks traditsiooniks on saanud oma lemmikkoomikute esinema kutsumine ka rahvusvaheliselt areenilt. Selliste ürituste korraldamine oleks võimatu ilma meie suurepärase publikuta – seega oleme jäägitult tänulikud kõigile meie toetajatele!

Sel korral on meil pakkuda magusroaks üks väga eriline PEAESINEJA, kelle poolt tuleb esitusele terve STAND UP TUND komöödiat. Õhtu esimese poole kütavad üles meie omad armsaks saanud Comedy Estonia koomikud ja pärast lühikest vaheaega, astub lavale rokkima ürituse põhikangelane DAG SØRÅS (NO).

DAG SØRÅS “COGNITIVE DISSONANCE”

Dag Sørås alustas stand-up’iga aastal 2002, üritades viimases meeleheites püüda oma silmarõõmust tüdruku tähelepanu. See toimis – sellest hetkest alates on Dag saanud tuntuks kui innovaator ja mängumuutja Norra stand-up maastikul – teda on pärjatud tiitlitega nagu “Parim Uustulnuk” ja “Aasta Koomik”.

Lisaks arvukatele tuuridele ja esinemistele oma kodumaal, oli Dag esimene Norra koomik, kes tõi oma soolo show esitusele ka Edinburgh Fringe festivalil. Oma rahvusvahelistel tuuridel on Dag vallutanud lavasid Islandil, Šveitsis ja Eestis, ning olnud soojendaks ka maailmatuntud koomikutele nagu Doug Stanhope ja Bill Burr.

Võttes märklauaks kas iseenda või maailma enda ümber, jääb Dag Sørås oma naljades järjekindlalt ausaks, milles peitubki osalt tema komöödia võlu. Londonis paiknev Comedy Cafe on kirjeldanud Dagi kui “suure aju ja beebi lõustaga komöödilist palgamõrvarit, kelle relvaks on plahvatuslikud lööklaused” – seega kindlasti ei ole tema huumor kõigi jaoks, kuid seda erilisem on see neile, kes rännakule kaasa on otsustanud tulla. Pahupidi pööratud maailmapilt on haruharva niivõrd nutikalt naljakas.

“Sørås is the master of the comedic simile, and deliciously appalling imagery…quite brilliant…laugh-out-loud funny” - The Scotsman

Special Guest: MIKE BROCKI (USA)

Oma unikaalse stiiliga, mis segab kavala totraga, suhtleb Mike Brocki publikuga vabalt ning toodab naeru naeru järgi, nii, et sa seda ei ootagi. Mike kirjeldab oma huumorit kui "lummavalt kaunina" ja "hingestatul" samal ajal kui rahvas ütleb, et ta on lihtsalt ülivaimukas. Mike sai huumoripisiku juba varakult, kui ta vaatas stand-up komöödiat sel ajal kui teised lapsed vaatasid multikaid. Juba väga lühikese ajaga sai Mike-st rahva lemmik ning ta võitis Lõuna-Carolina Naljakaima Koomiku Võistluse 2015. aastal ja Charlestoni Komöödiafestivali stand up võistluse sellel aastal. Mike tuli Eestisse, et treenida naisekandmise meistrivõistlusteks, kuid tema unistused purunesid ruttu peale seda, kui ta ei leidnud kedagi, kes oleks nõus teda kandma. Sa ei taha ilma jääda sellest ainulaadsest esinejast!

**********************************************

Dag Sørås (NO) esitab oma show “Cognitive Dissonance”

Soojendamas:

Ardo Asperk
Mike Brocki (USA)

Õhtujuht: Louis Zezeran

Soovitatav alates 16ndast eluaastast (aga me tõenäoliselt ei küsi uksel dokumenti, seega omal vastutusel võib ju proovida)

**********************************************
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti