Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

English Comedy Night - Brendon Burns & Craig Quartermaine

K 6.9.2017 20:00
Tartu Athena Keskus
6.00 - 8.00
Comedy Estonia on rahvusvahelisi koomikuid Eestisse ja Balti riikidesse toonud juba seitse aastat ning ka uus hooaeg toob kaasa mitmeid suuri tegijaid. Sügishooajale annavad avalöögi Austraalia koomikud Brendon Burns ja Craig Quartermaine oma show'ga „Race Off”, mis on 2017. aasta Edinburgh'i Fringe Festivali üks publiku lemmikuid.

Brendonile pole Eesti sugugi võõras, ta on siin käinud kolm korda ja osales isegi Comedy Estonia koomikutega saates «Kodumäng», kus ta suutis Indrek Vaheoja endast välja ajada ning võitis oma pingutuste eest rösteri. Brendon on tempokas ja intensiivne, ta on erinevates riikides esinenud juba 27 aastat ja võitnud Edinburgh'i Fringe Festivalil parima koomiku tiitli. Muide, Brendon on valgenahaline.

Craig on Austraalia Raw Comedy võistluse finalist ja ajakirjanik ning on isegi tegutsenud koka õpipoisina. Alates 2016. aasta Raw Comedy võistlusest on see „võluv raevupall” üha populaarsemaks muutunud. Muide, Craig on Austraalia aborigeen.

Neile, kes pole asjaga kursis, siis teadmiseks, et Austraalia on üsna rassistlik riik ja need kaks meest, kes esindavad kängurumaa kultuuri kahte vastasleeri, on kokku saanud, et rääkida mõlema poole lugusid. „Race Off” on midagi enamat, kui üldistav süüdistus, et „kõik on rassistid!” või väide, et „rassismi pole ju olemas!”. See show ühendab endas inimese isikliku vastutuse ja südamlikkuse. Brendonil ja Craigil on ideid, kuidas seda saavutada ning nad jagavad nõuandeid väga naljakal ja tempokal moel, ilma „jutlust pidamata”.

Hoiatuseks olgu öeldud, et see pole mingi „eebenipuu ja elevandiluu” armufestival. Lood, kuidas need kaks meest kokku said ja koos esinema hakkasid, on vahel piinarikkad, sageli ka ebamugavad, ent alati julmalt ausad ning väga-väga naljakad. Brendon ja Craig usuvad, et publikult tõeliselt siira naeru välja meelitamiseks peavad naljad olema teravad. Need peavad veidi haiget tegema ja seda kokku pannes on mehed loonud ilusa ning hirmnaljaka etteaste.

************************************
RACE OFF
Brendon Burns (AUS)
Craig Quartermaine (AUS)


Erikülaline: Daniel Veinbergs

Õhtut juhib: Louis ZezeranEtendus tuleb ettekandmisele vaid inglise keeles.


Soovituslik vanusepiirang: 16+, ent meie kellegi dokumente ei kontrolli

************************************
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
English Comedy Night - Brendon Burns & Craig Quartermaine K 6.9.2017 20:00 Tartu Athena Keskus 6.00 - 8.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Tavapilet Tartus 8 €
Tudengipilet Tartus 6 €

Tavapilet Tallinna 10 
Tudengipilet Tallinnas 8 € 

Hea teada:


Etendus tuleb ettekandmisele vaid inglise keeles.
Soovituslik vanusepiirang: 16+
Uksed avatakse 19:30
Kestus 2h
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatudToimumiskoht
Küütri 1 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Zezeran Consulting OÜ
Vana-Lõuna 39-114 Tallinn 10134 Harju
+372 55953996
louis@zezeran.com