Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lunch & Laugh with John Moloney (UK) / Tallinn Comedy Festival 2017

N 5.10.2017 14:00
LHV panga kliendikontor, Tartu mnt 2
10.00
Lunch & Laugh with John Moloney (UK)

5. oktoober kell 14, LHV panga kliendikontor, Tartu mnt 2
Pilet 10€

Üks mõistlik ja asine inimene ei lähe ju päevasel ajal standup’i vaatama.
Just selle pärast toob Tallinn Comedy Festival teie ette taas formaadi: Lunch & Laugh. Mõeldud nendele mõistlikele ja asistele inimestele, kellel on tihe päevakava ja kes heameelega ühendaksid kasuliku meeldivaga.
Lunch & Laugh toob Sinuni tuntud UK koomiku John Moloney ning pakub kerge, aga maitsva lõuna (mis sisaldub piletihinnas). Kohtade arv on piiratud!

John Moloney on olnud professionaalne koomik juba üle 20 aasta, naerutades publikut komöödiaklubides ja -festivalidel üle maailma. John on kahel korral võitnud “Parima live-esineja” tiitli Londoni komöödiafestivalil ning olnud Briti Komöödia-auhinna “Parima stand-up-esineja” tiitli nominent. Briti telekanal Channel 4 on ta valinud saja maailma parima koomiku hulka. Festivalitiim on Johni korduvalt näinud London Comedy Store’i laval, ja eriti meeldib meile tema võime publikuga vahetu kontakt leida.

Melbourne’ist Edinburghini, prestiižsest Montreali Just for Laughist kuni Dublini Liffey Laughini - John on hinnatud kui tõeline (ja auhindu võitev) standupi-proff.

“John paneb inimesed kolm korda naerma sama ajaga, mille jooksul iga teine koomik jõuab vaid tere öelda. Ta on kindel Comedy Store’i lemmik -  ja kindel minu lemmik” - Don Ward, the Comedy Store’i asutaja

“John on tõeline proff. Temast kiirgab intelligentsi ja hoolivat taktitundelist suhtlemist publikusse.” - The Stage

“Vahel juhtub nii, et juba tuntud koomik leiab enda jaoks täiesti uue lähenemise, ja üheks selliseks koomikuks on John Moloney. Ta on olnud peaesineja klubides nagu The Comedy Store tegutsenud juba aastaid - ja nüüd on tema huumor sügavam ning veel teravam kui ei kunagi varem” - The Guardian

“Ma vist just tegin naerust püksi” - hääl publikust, Sheffieldi linnahall (juuni 2011)

http://www.johnmoloney.com/


Head nalja toetavad tõsiste tulemustega LHV pensionifondid. Lunch & Laugh toimub LHV Panga kliendikontoris aadressil Tartu mnt 2.
 
LHV pensionifonde valitseb AS LHV Varahaldus. Tutvu prospektidega lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lunch & Laugh with John Moloney (UK) / Tallinn Comedy Festival 2017 N 5.10.2017 14:00 LHV panga kliendikontor, Tartu mnt 2 10.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 10€

Toimumiskoht
Tartu mnt 2 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja