Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LOOK AT ME Vogue Ball - Rahvusvaheline tantsuüritus / International Dance Event

R 28.4.2017 18:00
Tartu Athena Keskus
7.90
Tartus toimub rahvusvaheline Vogue-ball LOOK AT ME

28. aprillil ATHENA keskuses on kõikidel huvilistel võimalik näha laval moe ja tantsu ühinemist üheks tervikuks. Vogue-ball on tantsumaailmas alati vaatemänguline ning suurejooneline sündmus, kus tantsijad jagavad publikuga mitte ainult oma tantsuoskusi ja keerulisi tehnikaid, vaid ka uhkeid kostüüme ja eredaid lavakujusid. Igal vogue-ballil on oma temaatika. LOOK AT ME balli teemaks on kino ikoonid nagu näiteks Marylin Monroe, Charlie Chaplin jpt. Vogue-tantsustiil sai populaarseks tänu Madonna hitile „Vogue“ 90ndate alguses ning on sellest ajast alates olnud tänapäeva koreograafias silmapaistval kohal. See pole üllatav, sest just selles tantsustiilis avalduvad moetrendid, graatsia, kaunid liigutused ning etteaste meeletus.
Look At Me Vogue Ballil võistlevad omavahel maailmatasemel professionaalsed tantsijad „parima“ tiitli nimel. Võistluse kohtunikuks on selle tantsustiili üks parimaid esindajaid Euroopas - Kendall Miyake-Mugler Prantsusmaalt.
Ürituse raames toimuvad lisaks meistriklassid väga tugevate ning ennast tõestanud tänapäeva voguetantsijate, kohtunik Kendall Miyake-Mugler'i (Prantsusmaa) ja õhtujuht Dmitry Bonchinche’i (Valgevene/Venemaa), juhatusel.

Täpsem info:
vk.com/lookatmevogueball
www.facebook.com/events/116931895477017
Piletid: PILETILEVI
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
LOOK AT ME Vogue Ball - Rahvusvaheline tantsuüritus / International Dance Event R 28.4.2017 18:00 Tartu Athena Keskus 7.90
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pilet 7,90€

Kestus 6h
Uksed 17:00

Toimumiskoht
Küütri 1 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Fitstudio MTÜ
Kaunase pst 68 Tartu Tartumaa
56262911
info@friendschool.eu