Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tragikomöödia ''See mees on minu õde'' / Трагикомедия ''Он моя сестра''

T 5.4.2016 19:30
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Üritus jääb ära. Piletid ostetakse tagasi alates 31.03 kuni 20.04.15 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Statoili teenindusjaamad. Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveludsarvele. Korraldaja ja artisti management vabandavad võimalike  ebamugavuste pärast.


5. aprillil kell 19.30 etendub Tallinnas Vene Kultuurikeskuse saalis intrigeeriv teatraalne tragikomöödia „See mees on minu õde“. Etenduses teevad kaasa: Aleksei Maklakov, Vladimir Gorjanski jt.


Tragikomöödia „See mees on minu õde“
Lavastaja Vitali Malahov


Osades:
Aleksei Maklakov
Vladimir Gorjanski (Ukraina rahvakunstnik)
Vassili Kuharski
Ekaterina Rubaškina
Gennadi Ševtšuk


Sõbra eest elu anda ei ole raske. Raske on leida sõpra, kelle eest tasuks elu anda. Nagu elu meile näitab, on veelgi raskem ette näha, kas sõbraks osutub Tema või Temake. Mehe ja naise vaheline sõprus on seksuaalsuhete üheks kõige algelisemaks vormiks ning vaevalt saab see konkureerida meestevahelise sõprusega. Kuid mida tähendab tugev meestevaheline sõprus, kui leidub mehi, kelle jaoks on loomulik naiselikkus?

Etenduse aluseks on film „Veatu“ Robert De Niroga peaosas.
Roy (Aleksei Maklakov) – endine korravalvur, mehemürakas, piirkonna uhkus ja eeskuju, igas mõttes veatu, elab kõrvuti muusik Pollyga (Vladimir Gorjanski). Vastastikune vaen ja teineteise mittemõistmine võiks igavesti kesta, kui mitte Roy ei oleks ükskord hätta sattunud ...
See etendus pigem lõhub ühiskonnas väljakujunenud stereotüüpe ning sunnib inimest järele mõtlema. Võib ju kogu sära, skandaalsus ja sageli ka sihilikult provokatiivne käitumine osutuda vaid kiiskavaks katteks, mille alla on peidetud inimsuhete sügav mõte. Etendust võib vaatama tulla peale rasket tööpäeva, et puhata ja lõõgastuda – see on lihtsalt hea komöödia! Aga kui soovite enamat, siis jälgige etendust pingsamalt. Autori ja lavastaja poolt läbi näitlejate suurepärase esituse edasi antav sügav mõte paneb Teid mõtlema olukordade peale, millesse võite ka ise sattuda. Etendus on kaasahaarav – see paneb Teid naerma, kaasa elama ja kaasa tundma. Laval on suurepärane näitetöö, algupärane süžee, head kostüümid, korralik grimm, palju muusikat ja tantsu. Kokkuvõttes – saate kaasa positiivse teatrielamuse.

www.gastroli.top
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Tragikomöödia ''See mees on minu õde'' / Трагикомедия ''Он моя сестра'' T 5.4.2016 19:30 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Tagasiost
Hinnainfo

Pileti hinnad vahemikus 10 € kuni 40 € (vastavalt istekohale).

Lisainfo:
Vanusepiirang 16+

Kestus 1 h 40 min, vaheaega ei ole
Sissepääs al. 19:00
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud!
Etendus toimub vene keeles

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja