Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Cirque du Soleil - VAREKAI

L 16.9.2017 15:00
Saku Suurhall
Cirque du Soleil® tuleb taas Tallinna etendusega Varekai!

Käesoleva aasta sügisel, pärast kaheaastast vaheaega, tuleb Cirque du Soleil taas Tallinna ning etendab oma kava „Varekai” Saku Suurhallis 14. – 17. septembrini 2017.

Selle etenduse lugu on sama vana kui maailm, jätkates Vana-Kreeka legendi Ikarosest, kes langeb haavatuna tundmatusse ja saladuslikku metsa. Et sealt välja pääseda, ellu jääda, end uuesti leida ja mitte murduda, peab ta saama endale taas tiivad. Rännakutel saadavad Ikarost vulkaanil tipul asuva saladusliku metsa elanikud. Aegade piiril, maailmas, kus on võimalik kõik ja enamgi, kõlab innustav hümn elu ümbermõtestamisele ja uuesti omandatud imele, mis peitub maailmakõiksuses ja meie hinges.

Cirque du Soleili ja „Varekai“ unikaalsus kajastab täielikult seda firma omadust: etenduses on alati ühendatud kõikmõeldavad kunstisuunad – muusika ja disain, tants ja elav vokaal, videokunst ja grimm. Sealjuures ei ole unustatud tsirkusekunsti selle kõigis ilmingutes, tänavažanritest kuni kõrgtehnoloogilise õhuakrobaatikani. Nii püüab Cirque du Soleil ergutada kujutlusvõimet, äratada tundeid, kannustada inimeste emotsioone kogu maailmas. „Varekai“ rahvusvaheline trupp koosneb 13 riigist pärit 50 tsirkuseartistist ja muusikust. Nende hulgas on kuus lauljat ja instrumentalisti. Veel 50 inimest – treenerid, füsioterapeudid, kostümeerijad, lavamänedžerid, tehnikaspetsialistid ja administratiivpersonal – aitavad iga kord uuesti luua saladusliku metsa ja Ikarose loo. 

Firma peakorter asub Kanada linnas Montrealis ning kujutab endast ühtaegu nii täisväärtuslikku innovatsioonilaborit kui treeningbaasi. See võimaldab režissööridel, akrobaatidel, lavastajatel, muusikutel, stsenograafidel ja kostümeerijatel viia ellu praktiliselt mistahes ideid ja fantaasiaid. Neli stuudiot üldpinnaga 3291 m2 võimaldavad viimistleda igasuguseid numbreid ja isegi lavastada väikesi teatrietendusi. Töökodades valmistati näiteks 2016. aastal ligikaudu 14 000 eset ja kostüümielementi, kasutades selleks 30 kilomeetrit kangast kogu maailmast. Artistide elamu, mis paikneb peakorteri territooriumil, on alati tulvil inimestest, kes töötavad uute etenduste loomise kallal või harjutavad uusi osatäitmisi juba olemasolevates etendustes.  

„Varekai“ kunstiline direktor Bruno Darmagnac: „Cirque du Soleil tuleb rõõmuga taas Tallinna oma firmaetendusega „Varekai“. See etendus on rännanud areeniformaadis juba kolm aastat. Selle aja jooksul on see võitnud vaatajate südameid Euroopas, Venemaal ja Põhja-Ameerikas. Jutustades loo armastusest ja lootusest, näitab „Varekai“ ühtaegu, kui tähtis on mitte karta midagi uut, meeleheitehetkedel aga leida endas jõudu ja paluda abi. Sellega puutub varem või hiljem kokku igaüks meist. „Varekai“, nagu kõik teisedki Cirque du Soleili  etendused, on uskumatu sulam kõige võimsamast akrobaatikast, imepärasest koreograafiast, elavast muusikast ja naljakast klounaadist.
______________________________________________________

Firmast Cirque du Soleil:
1984. aastal 20 tänavakunstnikust koosnenud trupiga alustanud Cirque du Soleil on muutunud üheks kõige suuremaks meelelahutustööstuse firmaks, mille peakorter asub Montrealis. Firmas töötab ligi 4000 inimest maailma 50 riigist, sealhulgas 1300 artisti. Cirque du Soleil  on võitnud üle 180 miljoni vaataja südamed kõigi viie maailmajao 60 riigi rohkem kui 400 linnas. 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Cirque du Soleil - VAREKAI L 16.9.2017 15:00 Saku Suurhall 28.10 - 82.90
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

• Istekoht parteris (parter on tõusuta) 82 €
• Istekoht I tasand 44 € - 82 € (vastavalt asukohale)
• Istekoht II tasand 34 € - 44 € (vastavalt asukohale)

• Laps 3-11a (k.a) pilet tavahinnast 20% soodsam


Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)

Vanusepiirangut ei ole.
Kuni 2 aastased (k.a) saavad kontserdile tasuta, kui istuvad süles. Üks laps vanema süles.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal tund enne etenduse algust
Uksed avatakse kell tund enne etenduse algust
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud


Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Cirque Du Soleil America Inc.
980 Kelly Johnson Drive Las Vegas NV89119 -
julia.turygina@cirquedusoleil.ru