Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vaba Lava kuraatoriprogrammi pass

P 31.12.2017 19:00
Vaba Lava
89.00
Teist korda on võimalik Vaba Lava põlistel fännidel soetada endale kogu hooaja kuraatoriprogrammi pass, mis sisaldab pileteid kaheksale lavastusele, mille on välja valinud kuraatorid José Alfaroba ja Tristian Barani. 

Nende seitsme ainukordse lavastuse (lisaks etenduskunstide hackathon) hulka kuuluvad teatrimaailma tõelised pärlid nii meilt kui mujalt. Programmis on tuntud tegijaid, kes osalenud Euroopa mainekatel teatrifestivalidel kui ka teatrilaval debüteerijaid, kes teatud hoopis teistel (kultuuri)aladel.


Passiga on garanteeritud parimad istekohad saalis, kutse esietenduste pidudele. Ja muud üllatused läbi hooaja.
Passi hind on kuni 31. augustini 79 eurot.
Alates 1. septembrist 89 eurot.

Lavastused kuraatoriprogrammis:

Alexandre Zeffi “Big Data”. Lavastus käsitleb tänapäevast digitaalset revolutsiooni, meeletut personaalse info kogumist ja vahendamist, mis viib meid uude ajastusse, kus kõik on võimalik. Kuid samuti seisame silmitsi riskiga kõik kaotada, nähes kuidas meie anonüümsus ja privaatsus hääbuvad. Esietendub septembris.

Rainer Sarneti “Öö lõpp”. Lavastus on dramatiseering F. Mauriaci romaani “Öö lõpp” põhjal, mille keskseks teemaks on tõde. Kas on võimalik tabada tõde, rääkida tõde? Loo kangelanna Therese Desqueryroux on tuntud kui illusioonitu maskide maharebija, tõeütleja, kelle tõde mürgitab nii sõna otseses kui ka kaudses mõttes. Esietendub detsembris.

Mart Kampuse, Liina Keevalliku ja Christina Batmani “Pilveooper”. Lavastus räägib inimeseks olemiseks olukorras, kus pea kohal on taevas täis informatsiooni. Kogu “personaalpilvedesse” salvestatud infohulk on sama kontrollimatu nagu ilm ise ja iga kell võib sealt kohatul hetkel midagi alla sadada. Esietendub jaanuaris.

Jaak Kilmi ja Kiur Aarma “Enne meid oli veeuputus”. Loo keskseks sündmuseks on kõikide vanade kultuurrahvaste legendidest tuttav veeuputuse motiiv, mis algab augustis 1987 ühes kortermajas, mille kaudu jutustatakse ka antud kümnendi lugu. Esietendub märtsis.

Salvatore Calcagno “Pandora 3.0”. Lavastus räägib generatsioonist Z, tänapäevastest noortest, kes on sündinud 1995. Kunstnikud soovivad projekti raames kaasata noori, kellega koos luuakse piirideta portree suuremeelsusest, hellusest ja kiindumusest, inimestest, kes kujutavad meie tulevast maailma. Esietendub mais.

Armel Rousseli “Kevadine ärkamine”. Lugu põhineb 1891. aastal Saksamaal ilmunud Frank Wedekindi samanimelisel näidendil. Esietendub aprillis.

Andri Luubi (Teisitimõtleja). Lavastus räägib endisest punkarist ja bändimehest, kes omal ajal teadis, millisele diktaatorile vastandudes ta oma laule kirjutas. Lavastuse peaosas on Ivo Uukkivi ja esietendus novembris. 

2018. aasta juunis toimuv rahvusvaheline etenduskunstide hackathon toob kokku noored lavastajad, näitlejad ja tantsijad nii Eestist, Prantsusmaalt kui mujalt maailmast.

Vaba Lava tegevjuht Kristiina Reidolv ütles, et Vabal Laval on suur rõõm töötada koos selliste prantsuse teatriekspertidega nagu José Alfarroba ja Tristan Barani. “José Alfarroba peab oma missiooniks noorte talentide leidmist ning nende karjääri toetamist rahvusvahelisel kunstnikuteel. Vaba Lava ideekonkursi tulemuste üle võib aga selles mõttes rõõmu tunda, et osalesid mitmedki maailma tipplavastajad, mis on meile suureks komplimendiks.”

Kuraator José Alfarroba ütles, et väga palju oli huvitavaid projekte. “Valik sündis mõtteviisi põhjal ja valituks osutusid lavastused, mis vastasid kõige paremini kutsungi teemale ning kaasasid prantsuse ja eesti etenduskunstnikke. Järgmiseks võiksid sündida koostööd Eesti ja välismaiste kunstnike vahel ning publikuga sõbraks saamine. See kutsung tõi Prantsusmaa teatritegijate hulgas suurt tähelepanu Vaba Lavale ja Eestile. Lihtne oleks olnud tuua siia väga kuulsaid artiste, kuid valisime välja potentsiaalikad, värske ja avatud mõtteviisiga tegijad.”


Passiga on garanteeritud parimad istekohad saalis, kutse esietenduste pidudele. Ja muud üllatused läbi hooaja.
Passi hind on 79€ kuni 31. august 2017.
Alates 1. septembrist 2017 hind 89€
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Vaba Lava kuraatoriprogrammi pass P 31.12.2017 19:00 Vaba Lava 89.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta


Passiga on garanteeritud parimad istekohad saalis, kutse esietenduste pidudele koos tervitusjoogiga ja muud üllatused läbi hooaja.

Passi hind on 79€ kuni 31. august 2017.
Alates 1. septembrist 2017 hind 89€

PASSI OMANIK SAAB LUNASTADA IGALE KURAATORPROGRAMMI ETENDUSELE ÜHE TASUTA PÄÄSME.
PÄÄSME LUNASTAMISEKS VAJALIKU KOODI LEIATE PILETILT

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Vaba Lava SA
Telliskivi 60a, C1 Tallinn 10412 Harju
5176006
info@vabalava.ee