Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Esmakordselt Tallinnas doktor Scheglov / Семинар: Спросите Доктора Щеглова!

L 29.7.2017 11:00
Tallink Spa & Conference Hotel
60.00
29.07.2017 toimub Tallink SPA  & Conference Hotellis esmakordselt Tallinnas ainulaadne seminar, kus esineb vene seksuoloog ja psühhoterapeut, kõrgema kvalifikatsiooniga arst, ühiskonnategelane, meditsiinidoktor, professor Lev Štšeglov. Seminari teemaks on: “Naiste ja meeste hirmud ja kompleksid, markii de Sade'ist Casanova ja don Juanini”.

LEV ŠTŠEGLOV on Psühholoogia ja Seksuoloogia Instituudi asutaja ja rektor, Peterburi linnavalitsuse ekspertkomisjoni aseesimees, Juvenoloogia Rahvusakadeemia akadeemik, Ukraina Seksuaaluuringute Akadeemia auliige, Rahvusvahelise Infotehnoloogia Akadeemia korrespondentliige, Euroopa Ülikooli hoolekogu liige.

Ta on 15 monograafia ja mitmete populaarteaduslike raamatute autor. L. Štšeglov on välja andnud 130 teaduslikku publikatsiooni seksuoloogia, psühhoteraapia ja psühhoanalüüsi teemal. Samuti ta on rohkem kui 500 populaarteadusliku artikli ja intervjuu autor. Ta on algupärase interdistsiplinaarse psühholoogia spetsialistide ümberõppeprogrammi „Psühho-seksuaalse konsultatsiooni teooria ja praktika“ autor. Alates 1990-st aastatest tegeleb raadios, televisioonis ja ajakirjanduses tervisliku seksi idee populariseerimisega.

LEV ŠTŠEGLOV osaleb avalikel aruteludel, mis käsitlevad teemasid nagu seksuoloogide roll ühiskonnas, seksuaalsuse psühholoogia, sugude võrdõiguslikkus, abielu, reklaamieetika, eakatele inimestele sobiv sotsiaalne kliima, soo tähtsus tööl, poliittehnoloogiad jne.

Ta on osalenud ettekannetega enam kui 50 kongressil ja sümpoosionil Venemaal ning rohkem kui 20 rahvusvahelisel kongressil ja konverentsil. On korraldanud seminare, loengutsükleid ja töötubasid Leedus, Lätis, Ukrainas, Valgevenes, Armeenias, Prantsusmaal ja Israelis.

29. juulil on meil rõõm kutsuda teid Lev Štšeglovi seminarile Tallinnas. Tegu on oma ala suure asjatundjaga, kelle loengud on alati äärmiselt aktuaalsed ja huvitavad, koguvad täis saale ja mööduvad väga positiivselt!

Ootame kõiki huvilisi, nii erialaspetsialiste kui ka tavakuulajaid, 27. juulil Tallink Spa & Conference Hotellis.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Esmakordselt Tallinnas doktor Scheglov / Семинар: Спросите Доктора Щеглова! L 29.7.2017 11:00 Tallink Spa & Conference Hotel 60.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pileti hind 60 €

Kestus 7 h
Vanusepiirang 16+
Sündmus toimub vene keeles

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Personal Advisers Agency OÜ
Spordi 4 Narva_ Ida-Virumaa
+37253740478
paagency.eu@gmail.com