Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Loengute PASS / Dr Riina Raudsiku loengusari

T 7.3.2017 18:00 - T 28.3.2017 20:00
Tao Keskus, Rotermanni Kvartal
45.00
Dr Riina Raudsiku loengusari keskendub terviklikule tervishoiule. Dr Raudsik on 40-aastase staažiga tohter, keda tema kolleegid kas pooldavad või sarjavad tema „teistmoodi” vaadete pärast. Ometi armastavad patsiendid teda palavalt ning kuna Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad, siis on loengusarja korraldaja silmis dr Raudsiku puhul tegemist pigem suure novaatoriga, kes aitab patsientidel leida õige tee, et oma hädadega nii pro- kui retroaktiivselt ise toime tulla. Lõppeks saame me enda jaoks ise alati enim ära teha, kuid vajame selleks suuniseid. Tore, kui neid jagab kogenud arst, kes on õppinud inimest tundma nagu tema kolleegidki ja samas jaksab ennast täiendada ka teiste vaatenurkadega. Kindlasti seisame meditsiinis nagu paljudes muudeski valdkondades täna murrangulise ajastu keskel ja iga uus lähenemine hirmutab, ent arengud just nii toimivadki.
Lisaks Dr. Raudsiku suunistele on ilmselt põnev avastada ka inimese mikrobioloogilist poolt mõistmaks paremini, miks me just ühel või teisel moel võiksime enda tervise eest hoolt kanda. Selles valgustab ja suunab meid biokeemik Marek Strandberg.

07.03.2017 Arteriaalse vererõhu käsitlus keha kohanemisprotsessina
Kas teate oma tutvusringkonnas inimest, kes ei tarvitaks kõrgenenud arteriaalset vererõhku langetavaid ravimeid? Ega neid palju pole.
Arutleme siis, kuidas keha kohaneb keskkonnaga, miks stressorid tõstavad vererõhku, kuidas mõjutab seda vee joomine ja millise vee joomine normaliseerib vererõhku. Räägime ka sellest, kuidas toimivad ravimid.

14.03.2017 Soolestik – meie „aju“
Soolestiku mikrobioom (varasemalt nimetati seda mikroflooraks) on ülitähtis organ, mida tänapäeval nimetatakse teiseks ajuks. Räägime sellest,kuidas aju ja soolestik suhtleb, miks kehakeskkonna muutusel soolestiku bakterite ja seente vaheline tasakaal muutub. Miks me nimetame ühtesid baktereid headeks ja teisi halbadeks ja miks on antibiootikumide kasutamine tõeline tervise hävitamine.

21.03.2017 Nahk - sisekeskkonna peegel
Nahk peegeldab alati teie sisekeskkonna seisundit. Kindlasti on igal inimesel olnud mingi probleem nahaga, on see lühiajaline või pikalt kestnud, pole oluline. Tähtis on teada, mida nahk üldse eritab, millised on tema funktsioonid  ja mida nahk meile peegeldab keha sisekeskkonnast.

28.03.2017 MIKS
Lektor Marek Strandberg
Miks me just nii sööme ja toitu toodame. Kas saab ka teistmoodi?
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Loengute PASS / Dr Riina Raudsiku loengusari T 7.3.2017 18:00 Tao Keskus, Rotermanni Kvartal 45.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pass 45€

Sissepääs loengutele algab 17:30
Kestus 2h

Toimumiskoht
Rotermanni 2, Tallinn Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
ERP Medical OÜ
Maakri 44-36 Tallinn 10145 Harjumaa
5655656
kadri.kiis@erpmusic.com