Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MIKS / Dr Riina Raudsiku loengusari

T 28.3.2017 18:00
Tao Keskus, Rotermanni Kvartal
28.03.2017 toimuma pidanud Dr Riina Raudsiku loeng "MIKS " jääb ära ning asendatakse uue loenguga "Lihas-liigeshaiguste olemusest" 04.04.2017 või 21.03.2017 "Nahk - sisekeskkonna peegel".

Juhul kui teised kuupäevad ei sobi, ostetakse piletid tagasi kuni 11.04.17 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Statoili teenindusjaamad.

Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveludsarvele. Sebrapiletite omanikel palume oma soovist teada anda Piletilevi kontorile info@piletilevi.ee.

Korraldaja vabandavab võimalike  ebamugavuste pärast.

28.03.2017 MIKS

Lektor Marek Strandberg
Miks me just nii sööme ja toitu toodame. Kas saab ka teistmoodi?

Dr Riina Raudsiku loengusari keskendub terviklikule tervishoiule. Dr Raudsik on 40-aastase staažiga tohter, keda tema kolleegid kas pooldavad või sarjavad tema „teistmoodi” vaadete pärast. Ometi armastavad patsiendid teda palavalt ning kuna Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad, siis on loengusarja korraldaja silmis dr Raudsiku puhul tegemist pigem suure novaatoriga, kes aitab patsientidel leida õige tee, et oma hädadega nii pro- kui retroaktiivselt ise toime tulla. Lõppeks saame me enda jaoks ise alati enim ära teha, kuid vajame selleks suuniseid. Tore, kui neid jagab kogenud arst, kes on õppinud inimest tundma nagu tema kolleegidki ja samas jaksab ennast täiendada ka teiste vaatenurkadega. Kindlasti seisame meditsiinis nagu paljudes muudeski valdkondades täna murrangulise ajastu keskel ja iga uus lähenemine hirmutab, ent arengud just nii toimivadki.
Lisaks Dr. Raudsiku suunistele on ilmselt põnev avastada ka inimese mikrobioloogilist poolt mõistmaks paremini, miks me just ühel või teisel moel võiksime enda tervise eest hoolt kanda. Selles valgustab ja suunab meid biokeemik Marek Strandberg.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
MIKS / Dr Riina Raudsiku loengusari T 28.3.2017 18:00 Tao Keskus, Rotermanni Kvartal
Tagasiost
Hinnainfo

Pilet 15€

Sissepääs alates 17:30
Kestus 2h

Pildistamine/filmimine pole lubatud

Toimumiskoht
Rotermanni 2, Tallinn Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
ERP Medical OÜ
Maakri 44-36 Tallinn 10145 Harjumaa
5655656
kadri.kiis@erpmusic.com