Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Fire Dinner feat. Elizabeth Haigh (UK), Neil Rankin (UK), Orm Oja (NOA Chefs Hall) & Tõnis Siigur (NOA Chefs Hall / Siigur Restaurants)

P 10.9.2017 16:00
Restoran NOA, Ranna tee 3
65.00
Fire Dinner feat. Elizabeth Haigh (UK), Neil Rankin (UK), Orm Oja (NOA Chef’s Hall) & Tõnis Siigur (NOA Chef’s Hall / Siigur Restaurants)

SAUCE foorumi eelüritus toimub sel aastal ühistöös restoraniga NOA. Inglismaa kaks tippkokka, Elizabeth Haigh ja Neil Rankin, teevad koostööd NOA peakokkade Orm Oja ning Tõnis Siiguriga. Pühapäeval, 10. septembril on kõigil toiduhuviliselt võimalus osa saada nelja meisterkoka valmistatud menüüst, mis on inspireeritud Elizabethi ning Neil'i grillimisoskustest.

Elizabeth Haigh sai oma esimese Michelin'i tärni 28. aastaselt Ida-Londoni restorani Pidgin eest, mis tegi ta ka ühtlasi noorimaks tärniga naiskokaks. Ta on sündinud Singapuris ning üles kasvanud Inglismaal Maidenhead'is. Oma toidus kombineerib Elizabeth ema aasiapäraseid mõjutusi Inglismaal saadud koolitusega. Teda huvitavad kõiksugu lihatooted ning erinevad grillimismeetodid nii tulel kui sütel.

Neil Rankin alustas oma kokanduskarjääri tippkokkade Michael Wignall'i ja Nuno Mendese käe all, peale mida ta töötas sellistes kuulsates restoranides nagu Rhodes 24 ja The French Table. Siis jätkus tema karjäär Barbecoa's, mis oli tuntud koka Jamie Oliver'i koostööprojekt Adam Perry Lang'iga. Sealt sai ka alguse Neil'i armastus sütel söögitegemise vastu. Ta on ka endine Pitt Cue peakokk ning Noble Inns'i tegevkokk, mille kaudu ta algatas oma Smokehouse restoranid.

Pühapäev, 10. september algusega kell 16.00. Uksed avatakse juba kell 15.00

Restoran NOA, Ranna tee 3, 12111 Tallinn

Hind 65 EUR (sisaldab 6 käiku ning tervitusjooki)

Laudu ei broneerita, seega tuleb aegsasti kohale tulla, et oma seltskonnale sobiv koht leida

Muusikalise tausta eest hoolitseb DJ Sander Mölder

Pileteid saab osta vaid läbi Piletilevi
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Fire Dinner feat. Elizabeth Haigh (UK), Neil Rankin (UK), Orm Oja (NOA Chefs Hall) & Tõnis Siigur (NOA Chefs Hall / Siigur Restaurants) P 10.9.2017 16:00 Restoran NOA, Ranna tee 3 65.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hind 65 EUR (sisaldab 6 käiku ning tervitusjooki)

Soovitatav vanus 16+
Sissepääs alates 15:00

Toimumiskoht
Ranna tee 3 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Oko Restoranid OÜ
Salumäe tee 11 Viimsi vald 74010 Harjumaa
53004440
oko@okoresto.ee