Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meie kontaktandmed

Piletilevi kontor
Telliskivi 60A, hoone C1, Tallinn 10412
E-mail: info(ät)piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534
Äriregistri kood 10568581

KMKR nr. EE100562668
Lahtiolekuajad:
E - R  09.00 - 17.00


Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses
Estonia pst. 9, Tallinn
Tel. +372 6248 032
Lahtiolekuajad:
E - P  10.00 - 21.00

Piletilevi müügipunkt Viru Keskuses
Viru Väljak 4/6, Tallinn
Tel. +372 6101 444
Lahtiolekuajad:
E - P  09.00 - 21.00


 

Inimesed


Juhataja  
Jaanus Beilmannjaanus@piletilevi.ee
Juhiabi / müügisekretär  
Jevgenia Mihhailovajevgenia@piletilevi.ee
Sekretär  
Kristi Aunapinfo@piletilevi.ee
   
MÜÜGIOSAKOND:  
Müügiosakonna juhataja  
Juliana Nurkjuliana@piletilevi.ee
Projektijuht  
Hanna Jõgishanna@piletilevi.ee
Projektijuht  
Olga Prokofjevaolga@piletilevi.ee
Projektijuht  
Kert Ritsokert@piletilevi.ee
Müügiassistent  
Lee Langlee@piletilevi.ee
   
PILETIMÜÜGIPROGRAMMI ADMINISTRATSIOON:  
Peaadministraator  
Lagne Sergejevalagne@piletilevi.ee
Administraator  
Kristina Dragunkristina@piletilevi.ee
Piletimüügiprogrammi arendusjuht  
Alina Nurkalina@piletilevi.ee
Arendusjuht  
Art Kovalart@piletilevi.ee
   
TURUNDUS- JA REKLAAMIOSAKOND:  
Turundusassistent  
Irina LygachIrina@piletilevi.ee
Turunduskoordinaator  
Kadi Haljandkadi@piletilevi.ee
   
RAAMATUPIDAMINE:  
Finantsjuht  
Viivika Iklaviivika@piletilevi.ee
Pearaamatupidaja  
Lea Lehestiklea@piletilevi.ee
Raamatupidaja  
Saale Riikojasaale@piletilevi.ee
Raamatupidaja  
Helina Trepphelina@piletilevi.ee
Raamatupidaja  
Aari Sammelselgaari@piletilevi.ee
   
TEHNIKA OSAKOND:   
Arenduse projektijuht  
Jaan Leppikjaan@piletilevi.ee
IT spetsialist  
Mihkel Lilienthalmihkel@piletilevi.ee