Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Toome elamused lähemale!

Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk, tegutsedes juba aastast 1997.

Piletilevi pakub ürituste korraldajatele piletivahendus- ja turundusteenuseid. Piletiostjatele tagab Piletilevi piletite lihtsa kättesaadavuse üle-Eesti asuvate edasimüüjate kaudu. Internetikeskkonna vahendusel on Eestis toimuvate ürituste piletid lihtsalt kättesaadavad Eestis ja kogu maailmas. Piletilevi pakub kultuuriüritusi korraldavatele asutustele professionaalse piletimüügiprogrammi kasutamise teenust.

2012. aasta kevade seisuga kasutab Piletilevi piletimüügiprogrammi oma piletimüügiadministreerimiskeskust juba 35 etenduste- ja kontsertite korraldamisega tegelevat riiklikku- ja eraettevõtet.

Piletilevi serveripõhise On-line müügiprogrammi abil saavad kultuuriasutused hallata oma iste- ja seisukohtadega saale ning olla samaaegselt reaalajas võrdselt kättesaadavad 170-s müügipunktis üle-Eesti ja internetikeskkonnas www.piletilevi.ee.Eesti, Läti ja Leedu

2007. aasta kevadest kuuluvad Piletilevi ja Läti suurim piletivahendusettevõte Bilesu Serviss SIA Eestis registreeritud ettevõttele Baltic Ticket Holdings AS. 2008. aasta sügisest avasime üheskoos piletimüügiettevõtte ka Leedus. Bilietu Pasaulis on Leedu turul 2009. aasta märtsiks suurima müügivõrguga piletimüügiettevõtte.

Kolme peale kokku moodustavad Piletilevi, Bilesu Serviss ja Bilietu Pasaulis Baltimaade suurima piletivahendusettevõtte, millel on 423 müügipunkti ja kelle vahendusel on võimalik osta pileteid enam kui 7 000 üksiksündmusele aastas. Baltic Ticket Holdings AS-i tütarettevõtete aastane müüdavate ja trükitavate piletite kogumaht ulatub 2009. aastal 2,3 miljoni piletini.Baltic Ticket Holdings ASi kogemustepagas

Alates 1997. aastast, mil Piletilevi loodi Michael Jacksoni Tallinna kontserdi piletite müügi korraldamiseks on Piletilevi ja tema partnerite suurimateks väljakutseteks olnud piletite eel- ja väravamüügi korraldamisel nii Eesti kui Läti Laulu- ja Tantsupeod, Eesti ja Läti Eurovisiooni lõppvõistluste kontserdid, Riia 2006 jäähoki maailma meistrivõistluste (500 000 piletit) ja Pimedate Ööde filmifestivali PÖFF teenindamine juba 2006. aastast.