Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PILETITE OSTMINE ARVEGA
Juriidilistel isikutel on võimalik pileteid osta ka arvega, st tasuda ülekandega.
Arvega ostmisel on maksetähtajaks viis tööpäeva peale tellimuse vormistamist!

Tellimusi saab esitada meili teel info(ät)piletilevi.ee või tööpäevadel 09:00-17:00 müügiosakonna telefonil +372 665 95 34.


PILETITE BRONEERIMINE
Suuremate ürituste korral võtame vastu broneeringuid alates kümnest piletist ning tasumine toimub sel juhul ainult ülekandega!
Broneeringutellimusi saab esitada meili teel info(ät)piletilevi.ee või tööpäevadel 09:00-17:00 telefonil +372 665 95 34.

Broneeringute vastuvõtmine lõpetatakse hiljemalt kaks nädalat enne ürituse toimumise kuupäeva.
Broneeringu laekumise tähtaeg Piletilevi arveldusarvele on reeglina viis tööpäeva alates broneeringu teostamisest.

NB! Tähtajaks tasumata/väljaostmata broneeringud tühistatakse



MAKSE SAAJA ANDMED:
AS Piletilevi
Telliskivi 60A, hoone C1, Tallinn 10412
reg. nr. 10568581
KMKR nr. EE100562668
Swedbank EE142200221012111025
SEB pank EE301010220006879018
Danske bank EE703300333438790002
Nordea Pank EE641700017001505720
Krediidipank EE364204278607267809
LHV EE437700771001183954