Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
PiletiPost

Juuli
31/2013. 30. juuli. Augustibluus, Aafrika tsirkus, Võsu rannafest, Tallinna arhitektuuribiennaal, Romantilist kitarrimuusikat, Jaapani taiko-trummid, Monoteatri uus hooaeg, Biffy Clyro, Rоbertino Loreti, Serj Tankian, Nõmme Jazz, Tasuta ajalehed piletiostuga kaasa!, Eivere klaverifestival, Kõltsu Mõisa Muusika, 'Head ööd, ema' lisaetendused, 'Vihmade taga' lisakontsert, Karl-Erik Taukar
30/2013. 23. juuli. Meie Festival, Ott Lepland, Nargenfestival, Jõefestival PurFest, Kloogaranna Festival, Alice Cooper, Buena Vista Social Club, Hedvig Hanson ja Andre Maaker, Viljandi Folk, Draama, Serj Tankian, Glenn Milleri orkester, Jõekääru kontsert, Melanhoolsed meestelaulud, Piknik 'Americana', Koit Toome, Dagö, 'Madlike', Karl-Erik Taukar
29/2013. 16. juuli. Giuseppe Verdi Kammerorkester, Meie Festival, Nigel Kennedy, Alice Cooper, Eesti Mõisad, Klaaspärlimäng, Pacha, 2 Quick Start, 'Hamlet', Pühalepa muusikafestival, Oleg Pogudin, Viljandi Folk, Nargenfestival, Ugala teatrisuvi, Elva 75, Inner Circle, Keskaegne Müsteerium, Keskaegne teatrisööming, 'Ühe pärli pärast!'
28/2013. 9. juuli. Kloogaranna Festival, Vaya Con Dios ja Moscow City Ballet, Pärnu Muusikafestival, Monster Music, Eesti - Läti, 'Prohvet Maltsvet', Punk’n’Roll, 'Lambasööjad', Võru Folkloorifestival, Tangosadam, Rock Hotel, Slaavi valgus, Korvpalli EM, Viljandi Folk, Draama, 'Nukitsamees 2', Piknik 'Americana', Ott Lepland, Romantilist kitarrimuusikat, 7 linna muusika, Rednex, Kantripidu Pärnaõiel, Jäääär, 'Puhta Kuld', Smilers

27/2013. 2. juuli. Õllesummer, Harku Kantri, Tõnis Mägi, Endla Teatri suvi, HiiuMoto, Patarei Kultuuritolm, Juu Jääb, Efterklang, Kaunimate aastate vennaskond, 'Väike Tjorven', Peipsi romantika, Viljandi Folk, Draama 2013, 'Kuu tagumine külg', Regina Spektor, Klaaspärlimäng, American Beauty, Anne Erm 70, EIL Helisev Muusika, ERSO, Terminaator

Juuni
26/2013. 25. juuni. Augustibluus 20, Kasepää rannapidu, Viru Folk, Viljandi Kitarrifestival, 'Kuu tagumine külg', Romuralli, 'Lõbusad haned', Aiajazz, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Rapla Kirikumuusika Festival, Gongiõhtud, 'Õhtusöök', 'Onu Vanja', Roosta suvekontserdid, 'Neljakesi paaris' bussipiletid, Marko Matvere ja Mustlasvanker
25/2013. 18. juuni. Serj Tankian, Õllesummer, Kolga-Aabla jaanituli, Kloogaranna Festival, Viljandi Folk, Pühajärve jaanituli, 'Fantastilised linnud', Muusikasuvi Antoniuse õues, Hiiu Folk, Südasuve raagaõhtu, Rapla Kirikumuusika, Danny Malando orkester, Kvatro, Schilling, Sziget, Raimond Valgre, Linna, Elgula ja Kappel
24/2013. 11. juuni. Rock Summer, Tõnis Mägi, Sõru Jazz, Eesti Mõisad, Merelahing, 'Lambasööjad', Leigo, Svetilen, 'Väike Tjorven', Tsirkuse tuur, Nargenfestival, Art Teddy Planet, Pärnu Muusikafestival, Järvi Akadeemia, Vanemuise uudised, 'Viimne Võttepäev', Muusika Murul, Balaton Sound, Intsikurmu, Marko Matvere ja VLÜ, 'Neljakesi paaris', Urmas Alender ja Rein Rannap, Glenn Milleri orkester, RockSuvi
23/2013. 4. juuni. Õllesummer 20, Tallinna Kitarrifestival, Meie Festival, Peipsi romantika, Valgete Ööde Festival, Eesti heliloojate festival, Kaunid kontserdid Käsmus, Kaparock, Üle linna jaanituli, Tellingukontsert, 'Väike Tjorven', Monoteater, Sõru Jazz, Tuletorni kontserdid, Vanemuise uudised, Eesti animategelased, Põhjamaade filmid, Katusekino, Svjata Vatra, 'Arioso', ERSO, Türi Kevadfestival, Kaunimate aastate vennaskond

Mai
22/2013. 28. mai. Green Day, Õllesummeri lõppkontsert, Kasepää rannapidu, Monster Music, Sven Grünberg, Ferry Corsten, Suzanne Vega, Kaunid Kontserdid Käsmus, Pühalepa muusikafestival, Collage jälgedes, Avatud Loss, Mari Kalkun, Moscow City Ballet, Vanemuise uudised, Meditatiivne tantsuetendus, Nargenfestival, Ammende Villa, Terminaator, 'Fantastilised linnud'
21/2013. 21. mai. Tõnis Mägi, RannaFest, Jose Cura, Puude taga on inimene, Kuldne Mask, 'Fantastilised linnud', Džässis ainult tüdrukud, 'Lumivalgeke', 'Ring', Terry Oldfield, Sõru Jazz, Tuletorni kontserdid, Moscow City Ballet, Vanemuise uudised, Pühalepa muusikafestival, Kits ja C-Jam, Marko Matvere, Katusekino, 'Ulg', Duo Terlizzi, Svetilen, Didulja
20/2013. 14. mai. Õllesummer 20, Viljandi Folk, Nargenfestival, Sven Grünberg, Hang Massive, Storia ja sõbrad, Collage, Tarja Turunen ja Mike Terrana, Haydamaky ja Svjata Vatra, The Killers, Muuseumiretk, Raimond Valgre 100, Serj Tankian, Rоbertino Loretti, Taganka Teater, Vanemuise uudised, Smokie, Palmse mõisa muusika, Keelpillikvartett Prezioso, Red Elvises, Harku Kantri, 'Vassa Zeleznova', 'Kaheksa varbaga kuningas'
19/2013. 7. mai. Eric Whitacre, Aafrika tsirkus, Jürgen Veber, Taganka Teater, Ivo Linna ja Hanna-Liina Võsa, Emadepäevaloos!, Tallinna Kitarrifestival, Eine merel, Pacha, 'Vassa Zeleznova', Moscow City Ballet, Glenn Milleri orkestrer, Vanemuise uudised, American Beauty Car Show, 'Bajadeer', 'Rääkiv inimene', Kaparock, 'Neljakesi paaris', Tõnis Mägi ’65, Heli Ernits ja Lea Leiten, MaruMereJazz
18/2013. 1. mai. Õllesummer 20, Festival Orient, Todes, Grind Fest, Urmas Alender 60, Hair Fusion Show, Hiiu Folk, 'Karneval', Arhitektuuriteater, Giuseppe Verdi Kammerorkester, Sõru Jazz, Tuletorni kontserdid, Vanemuise uudised, Verdi ja Wagner, Saksofonide Öö, 'Wait and see', NO99 Jazzklubi, Aafrika tsirkus, Mereseiklus, 'Lähedus', Mailaul 10, Filmid Supernovas


Aprill
17/2013. 23. aprill. Valgete Ööde Festival, Kaunid Kontserdid Käsmus, Moscow City Ballet, Monoteatri piletihinnasula, Järvi Akadeemia, Swingiõhtu, Noorkuu emadepäeva kontserdid, Ajaloofestival, Jazzartist, Sõru Jazz, Tuletorni kontserdid, Vanemuise uudised, Viru Folk, Lord of the Dance, 'Lapsed', Titanicu orkester, Slaavi valgus, 'Kaheksa varbaga kuningas', Balletigala, Jürgen Veber, 'Samsara', HÕFF
16/2013. 16. aprill. Viru Folk, Lord of the Dance, Kummardus Valgrele, Hispaania päev, Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis, Schilling, HÕFF, Firmabänd, MaruMereJazz, Kidise tiigimuusika, 'Eesti filmi laulud', Vanemuise uudised, Rоbertino Loretti, Todes, Õllesummer 20, 'Viimane monogaamlane', Galapagai, Alexander Rybak, Ivo Linna ja Jaan Elgula, Terry Oldfield ja Soraya, Ooper pööningul, 'Elad muudkui...', Pirjo Levandi ja Kaido Kodumäe
15/2013. 9. aprill. Giuseppe Verdi Kammerorkester,  Hurts,  Pacha,  Võru Folk,  Eesti tsirkus,  Stand Up Comedy,  'Beibed',  Tallinna Kitarrifestival,  Vanemuise uudised,  Vaya Con Dios,  Glenn Milleri orkester,  'Vanemuise Biitlid',  Kai Kallastu ja Marju Riiskamp,  Freedom Fries,  Lennusadama Allveekino,  'Heliose lapsed',  'Neljakesi paaris',  Marko Matvere ja Mustlasvanker
13/2013. 2. aprill. Viljandi Pärimusmuusika Festival, Monoteater aprillis, Valgete Ööde Festival, Uus Tants, Maarja‑Liis Ilus ja Marko Matvere, Agalloch, Telliskvi Loomelinnaku sünnipäev, Diplomat Cup, Eesti Muusika Päevad, Lazhar Cherouana, Vanemuise uudised, 'Hukkamõistu koor', Summer Sound, 'Keskea rõõmud', Firmabänd, Balletiõhtu, Urmas Alenderi ja Rein Rannapi laulud, Laura Põldvere ja Raivo Tafenau, Juri Šatunov

Märts
13/2013. 26. märts. Tõnis Mägi 65, Juudiküla laulud, Rock Summer, Monoteater Aprillis, Noorkuu emadepäeva kontserdid, Ivo Linna ja Jaan Elgula, Musica Sacra, 'Mutantants', Miss Raplamaa 2013, Vaya Con Dios, Rahvusooperi 108. hooaeg, Kevadine balletiõhtu, Vanemuise uudised, Klassikatalendid, Werro Rock, Joel Remmel Trio, EIL Helisev Muusika, 'Lux aeterna', Aleksandr Rozenbaum
12/2013. 19. märts. Rоbertino Loretti, Lord of the Dance, Aafrika tsirkus, Milow, Eesti muusikute heategevuskontsert, 'Diiva', Lazhar Cherouana, Stabat Mater, Ferenc Liszt, Vanemuise uudised, Von Hertzen Brothers, Zooexpo, FIX 45 / Karavan 30, Taff Club
11/2013. 12. märts. Tallinn Music Week, Jaan Tätte ja Udupasun, Glenn Milleri orkester, Weekend Festival, Hair Fusion Show, Balletigala, Lühivormide festival, Rännak renessanssi, Võitlusspordiüritus Raju, 'Repin. Kunstniku kirg', Jalgpall: Eesti - Andorra, Vanemuise uudised, Maailmafilm, Art Teddy Planet, Sabaton, Okasroosikese Loss, Example, Elagu Beethoven, Eric Whitacre, Dwele
10/2013. 5. märts. Georg Otsa ja Raimond Valgre laulud, Kasside Teater, Tallinn Star Weekend, Naistepäeva kontserdid, Sekret, 'Hukkamõistu koor', Jean-Luc Godardi retrospektiiv, Radio Mania sünnipäev , Riia Vene teater, Taipoks, Vanemuise uudised, Fonograf, Glenn Milleri orkester, HÕFF, Päranoia, 'Autori surm', 'Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi', Marko Matvere, Francis Goya

Veebruar
9/2013. 26. veebruar. Noorkuu emadepäeva kontserdid, 'Lord of the Dance', Teatrisööming, Maarja-Liis Ilus ja Marko Matvere, Tallinn Star Weekend, Svjata Vatra, Korvpall, 'Viimane Kauboi', Eesti - Andorra, 'Külm lugu', Vanemuise uudised, Taganka Teatri külalisetendused, Todes, Dingo Live, George Harrison 70, Helen Lokuta ja Martti Raide, 'Üksi', Apelsin, Dave Benton ja Liis Reisner
8/2013. 19. veebruar. 'Vladimir Võssotski: Teatrilugu', Zemfira, 'Hukkamõistu koor', Johnny Cash, Lugusid naistest, 'Zuga teab tõde', Dave Benton ja Liis Reisner, LAB-Orkester, Vanemuise uudised, 'Werther', 'Lord of the Dance', Vaya Con Dios, Hard Rock Laager, Siiri Sisask, Example, Mustkunst lastele
7/2013. 12. veebruar. Georg Otsa ja Raimond Valgre laulud naistele, The Killers, Glenn Milleri orkester, Tartu Põhjala Lood, Tartu Maratoni bussi- ja parkimispiletid, Kuldkala 2013, Culture Beat, Huntfest 2013, Premiere 2013, Astrid Böning-Nõlvak ja Eike Vellend, Rahvalik pulmapidu, Green Day, Tallinna Talvefestival, Vanemuise uudised, Naistepäeva kontserdid, F.R. David
6/2013. 5. veebruar. Francis Goya, Tarja Turunen, Elton John, Leigo Jäämuusika, Tõnis Mägi, 'Ootamatu ettepanek', Johansonid, Toulouse orkester, Kuldkala, 'Üksildane lääs', 'Peko', Teletorni Muinasjutuhommik, Eesti Vabariik 95., F.R. David, Iren Lill ja Reinut Tepp, 'Madama Butterfly', 'Prints ja kerjus'

Jaanuar
5/2013. 29. jaanuar. Noorkuu emadepäeva kontserdid, Naistepäev: Toome, Suviste & Taukar, Eric Whitacre, Josquin Desprez, 'Kohtumine Raimond Valgrega', Ivo Pogorelich (Horvaatia), Indrek Kalda ja Toomas Lunge, Tõnis Mägi 'Talveöö', 'Casanova', 'Lõbus lesk', PolygonTeater, F.R. David & Band, 'Keskealiste meeste jutud naistest, filmidest ja alumiiniumkahvlitest'
4/2013. 22. jaanuar. Chase & Status, 'Lord of the Dance' , Maailmaklassi balletitähed, Jõhvi Balletifestival, Rahvusvaheline võimlemisturniir, TÜ VKA teatrikunsti X lend, Mirabai Ceiba, Kasside Teater, VII Tallinna Talvefestival, Vanemuise uudised, 'Elling', 'Pipi Pikksukk', MustonenFest, Moskva Virtuooside orkester, R2 Live
3/2013. 15. jaanuar. Vaya Con Dios, Georg Otsa ja Raimond Valgre laulud naistele, Ani Lorak, Eesti Vabariik 95, 'Prints ja kerjus', Juri Bašmet ja Konstantin Habenski, Pärnu Jääfestival, Seelikukütid 25, 'Nikolai II tütred', Vanemuise uudised, 'Puhastus', DocPoint, Alexander Rybak, Stand Up Comedy, 'OmaOma', J.M.K.E., Kuldne klassika, 'Ma olen tuul'
2/2013. 8. jaanuar. Viru Folk, India elevandid, Zemfira, Eesti - Andorra, 'Piip ja Tuut marsil', Billy's Band, Vanemuise uudised, 'Pähklipureja', Astrid Böning-Nõlvak ja Eike Vellend, 'Head isu, näljased!', Barokiõhtu, Urmas Vulp ja Marje Lohuaru, 'Musta pori näkku'
1/2013. 2. jaanuar. Kuldkala, Ellie Goulding, 'Rock the Ballet', 'Palju Õnne', Improteatrite võistlus, Maarja ja Raimo Kangro, Sybreed ja The Interbeing, Kontsertjazz, 'Whose Line Is It Anyway?', Vanemuise uudised, 'Helisev muusika', 'Lord of the Dance', Teater NO99 Jazzklubi, jt.