Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ühe artisti haigestumise tõtte lükkub edasi 02.12 toimuma pidanud Miyagi & Endsphil kontsert!

Kontserdi uus kuupäev ei ole veel paigas, jälgi jooksvalt infot Piletilevi kodulehel! Ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Kellele uus kuupäev ei sobi, saavad piletid tagasi müüa. Tagasiost Piletilevis 05.12 kuni 15.12.

Jekaterina šavrina kontsert lükkub edasi, uus kuupäev on 3.04.2017

Uuele kuupäevale kehtivad vanad piletid. Juhul, kui uus kuupäev ei sobi, pileteid saab tagastada kuni 14.12.2016 k.a.

Lisainfo Eros Ramazzotti kontserdi piletiraha tagastamise kohta!

Seoses kohtuprotsessi venimisega firmade Herman Stage Co SIA ja Global Communication vahel, on korraldaja Herman Stage SIA sunnitud pikendama Eros Ramazzotti kontserdi raha tagastamise protsessi kuni 30. märts 2017.a. Korraldaja ei ütle lahti oma kohustusest klientidele raha tagastada ning vabandab klientide ees tagasiostu protsessi pikendamise pärast.

Etendus Egoistid 1.02 jääb ära.

Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest. Piletid ostetakse tagasi kuni 05.02.17 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Statoili teenindusjaamad. Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveludsarvele. Korraldaja ja artisti management vabandavad võimalike ebamugavuste pärast.

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Afina kontsert Narvas 22.jaanuaril 2017.a. ära

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Afina kontsert Narvas 22.jaanuaril 2017.a. ära. Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest. Raha soetatud piletite eest võib tagasi osta kuni 5.veebruarini 2017.a. kaasaarvatult.

1. ja 2. detsembril toimuma pidanud Talveunelm suvelossis jääb ära!

Casanova etendused, mis pidid toimuma 1.12 ja 2.12 jäävad ära. Pileteid ostetakse tagasi kuni 9.12 k.a. Korraldaja vabandab võimalike ebameeldivuste pärast.

1. ja 2. detsembril toimuma pidanud sündmus Casanova jääb ära!

Casanova etendused, mis pidid toimuma 1.12 ja 2.12 jäävad ära. Pileteid ostetakse tagasi kuni 9.12 k.a. Korraldaja vabandab võimalike ebameeldivuste pärast.

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Mihhail Šelegi kontserdid ära!

Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest. Raha soetatud piletite eest võib tagasi osta kuni 1.jaanuarini 2017.a. kaasaarvatult kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoilides. E-pileti ostnutel palume ühendust võtta info@piletilevi.ee

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu Vivaldianno kontsert, mis pidi toimuma 22.11 Nordea kontserdimajas, lükkub edasi!

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu Vivaldianno kontsert, mis pidi toimuma 22.11 Nordea kontserdimajas, lükkub edasi! Uus kontserti kuupäev (kevad 2017) teatatakse kuni jaanuarini 2017. Palun jälgige infot uue kuupäeva kohta Piletilevi kodulehelt. Ostetud pileteid ei ole tarvis ümber vahetada, uuel sündmusel kehtivad vanad piletid. Kui uus toimumisaeg ei sobi, siis pileteid on võimalik tagasi müüa kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoilides alates 18.11.2016. E-pileti ostnutel palume pöörduda info@piletilevi.ee

Jääshow 'Aladdin ja Tulevalitseja' 08.12.2016 jääb ära!

Jääshow korraldaja Welldone SIA annab teada, et tehnilistel põhjustel jääb ära 08. detsembrile planeeritud 'Aladdin ja Tulevalitseja' jääshow. Kahjuks ei ole võimalik antud kuupäevaks garanteerida piisavalt kvaliteetne jää, et show läbi viia ning korraldaja on sunnitud antud kuupäeva sündmuse ära jätma. Kuid pead ei tasu norgu lasta, kõiki piletiostjaid oodatakse 10.12 toimuvale suurejoonelisele jääshowle! Kellel siiski ei ole võimalik külastada jääshowd 10.12 on võimalik piletid tagasi müüa kuni 31.11. Elektrooniliste piletite ostnutega võtab ühendust Piletilevi kontor, kes annab täpsema informatsiooni piletite ümbervahetamise ja tagasiostu kohta. Tavapiletite soetanud saavad piletid ümber vahetada või tagasi müüa kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoilides.

Pähklipureja uusaasta seiklused 28.12 (kell 13:00, 15:00 ja 17:00) toimuvad 26.12 (samadel kellaaegadel)!

Ken Hensley kontsert lükkub edasi!

Uus kontserti kuupäev on 22.02.2017 kell 19:00. Kehtivad vanad piletid.

25. detsembril Viljandi Pauluse kirikus toimuva Koit Toome ja Maria Listra jõulugala 2016 algusaeg 17:00!

25. detsembril Viljandi Pauluse kirikus toimuva Koit Toome ja Maria Listra jõulugala 2016 algusaeg 17:00!

Seoses vähese huviga klassikalise balleti vastu jääb 'Moskva Balleti' etendus 'Romantika' 17. detsembril ära.

Piletid võib tagastada Piletilevisse kuni 17. detsembrini või vahetada mõne teise ART-Fortiuse poolt korraldatava ürituse pääsme vastu kuni 3. novembrini.

JÄÄB ÄRA: Ottawan, Baccara, Secret Service 07.12.2016

7. detsembril Tondiraba Jäähallis toimuma pidanud kontsert Ottawan, Baccara, Secret Service jääb ära. Piletid ostetakse tagasi Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 11.12.2016 (k.a.). Sebrapiletite omanikele kantakse piletite eest raha tagasi kontole, kust see on laekunud.

Kaunase muusikateatri etendusele 'Windsori lõbusad naised' etenduse kellaaeg on muutunud!

07.05.2017 kell 16 Vanemuise väikeses majas toimuma pidanud Kaunase muusikateatri etendusele "Windsori lõbusad naised" etenduse kellaaeg on muutunud. Uus kellaaeg on 19:00.

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Vanemuise ja Jõhvi kontserdimajas ära lauljatar 'Глюкоза' kontsert!

Pileteid ostetakse tagasi kuni 8. detsembrini. Gljukoza kontserdile ostetud piletite asemel pakume Teile soodustust -10% Viktor Koroljovi (30. 01.2017) või Slava (4. 03. 2017) kontserdile.

Ugala uuslavastuses viivad Koldits ja Luts vaataja Sohu!

Ugala avas laupäeval, 17. septembril oma hooaja Eva Kolditsa lavastusega „Soo“, mis põhineb Oskar Lutsu samanimelisel jutustusel.

Super Retro Show festival on edasi lükatud. 17. veebruar 11. veebruari asemel!

Tähelepanu! Ühe festivali osaleja palvel edastame teile, et Super Retro Show on edasi lükatud ja uus kuupäev on 17.02.1017. Kõik ostetud piletid ka kehtivad 17.02. kuupäeval! Kui uus kuupäev teil ei soobi siis te saate tagastada neid Piletilevi kassades kuni 28.09.2016. (k.a.) PDF-piletide omanikud saavad paluda raha tagamistest: info@piletilevi.ee

Muudatused Vene teatri kavas!

Muudatused on toimunud etenduste, 'Mets', 'Valged ööd' ja 'Palju õnne argipäevaks' toimumisaegades.

JÄÄB ÄRA: Volk ja Bella 'KAKS NEITSIT' lisaetendused jäävad ära

Lisaetendused jäävad tehnilistel põhjustel ära. Piletid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 26.04 (k.a.)

Teatrietendus 'Kannatanu Goldiner ja tagajärjeks veidi ookeani' jääb ära

Piletid ostetakse tagasi kuni 15.04.15 (k.a).

MUUDATUS: Vanemuine annab teada – 'Väikekodanlased' asendub lavastusega 'Ilus on noorelt…'

Teater Vanemuine annab teada, et 16. aprilliks välja kuulutatud esietendus, Maksim Gorki „Väikekodanlased“ (lavastaja Kertu Moppel) lükkub lavastaja tervislikel põhjustel määramata ajaks edasi. Selle asemel esietendub samal kuupäeval ja samas paigas uuslavastus pealkirjaga „Ilus on noorelt….“ , mille lavastajaks ja dramaturgiks on EMTA Kõrgema Lavakunstikooli kevadine diplomand Mehis Pihla.
 
Tegemist on grupitööna valmiva lavastusega, mille läbivaks teemaks on „elu ilusaim aeg“ – noorus - ja sellega seonduvad märksõnad nagu äärmuslik vabadus, kirg, keevalisus, kohalolu, jõud, ilu, valu, viha, mäss, värskus, tundelisus, julgus, hirm, armastus, õnnetunne, kurbus, energia, seksuaalsus, mure, äärmuslikkus, harmoonia, nali ja naer. Optimistliku teekonnana määratletud lavastuse autori Mehis Pihla sõnul võiks lavatüki sõnum seisneda tähelepanekus, et noorus on mõtteviis, mitte vanus ega välimus. „Ilus on noorelt...“ tuletab meelde asju mitte liiga tõsiselt võtma.
 
„Tahame, et lavastus tekitaks vanemates teatrikülastajates tunde, et nad on jälle noored ning noortes tunde, et täiskasvanuks saamises ei ole midagi hirmsat. Selles kõiges on kindlasti hea annus irooniat ning huumorit. Praeguses viha- ja stressiatmosfääris võiks see olla väga vabastav. Muidu eeldatakse noortelt ikka, et nad peaksid mässama. Ümberringi on aga seda mässu niigi palju. Praegu oleks vaja intelligentselt mässata. Pole ühist vaenlast, et mingit etteantud reeglistikku, mida saaks eirata. Seega on praegusel juhul mässamine noore inimese jaoks igav. Selles ei ole midagi nooruslikku.“
 
Uuslavastuse kunstnikud on Maarja Meeru Vanemuisest ja külalisena Kristjan Suits. Näitetruppi kuuluvad Linda Kolde, Marian Heinat, Kärt Tammjärv, Jaanika Arum, Veiko Porkanen, Markus Dvinjaninov ja Jaanus Tepomees.
 
Mehis Pihla lõpetab sel kevadel lavakunstikooli dramaturgi õppesuunal, kuid on tegutsenud ka näitleja ning lavastajana. Jaanuaris esietendus Endla teatris tema lavakunstikooli 27. lennu diplomilavastus „Uhkus ja eelarve“.
 
„Väikekodanlaste“ etendusele ostetud piletid kehtivad samal kuupäeval toimuvale „Ilus on noorelt…“ etendusele või ostetakse tagasi. Sebrapiletite omanikel palume piletite tagastamise soovist teada anda Piletilevi kontorile (info@piletilevi.ee) kuni 29.02.2016 (k.a.).