Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muutus 21.12 Dave Benton ja Sissi Väike-Maarja kirikus toimuma pidanud kontserdi toimumiskoht!

Uus koht on on Väike-Maarja Seltsimaja, aadress Pikk tn 2, Väike-Maarja, Lääne-Virumaa, 46202. Ostetud piletid kehtivad uues toimumiskohad ning ei ole vaja ringi vahetada.

Kuklachevi kasside teater Narvas 9.12 jääb ära!

Korraldaja teatab, et täna toimuma pidanud etendus jääb kahjuks ära! Pileteid ostetakse tagasi kuni 18.12 ka. kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoili teenindusjaamades.

Clear 'Läbi lume sahiseva'. Jõululaulude plaadi esitluskontsert

Pileteid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoilides. Ametlik tagasiostu lõplik kuupäev on 27.12

JÄÄB ÄRA: Täna, 6.12.2016 'Üritus'

Näitleja haigestumise tõttu ei toimu täna õhtul Vanemuise väikeses majas etendust "Üritus". Piletid ostetakse tagasi või vahetatakse ümber järgmistele lavastuse "Üritus" etendustele kuni 13.12 (k.a.). Piletite ümber vahetamiseks või tagasi ostmiseks palume tavapiletitega pöörduda Piletilevi müügipunktidesse (v.a. Statoilid). Sebrapiletite omanikel palume oma soovist teada anda info@piletilevi.ee

Ühe artisti haigestumise tõtte lükkub edasi 02.12 toimuma pidanud Miyagi & Endsphil kontsert!

Kontserdi uus kuupäev ei ole veel paigas, jälgi jooksvalt infot Piletilevi kodulehel! Ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Kellele uus kuupäev ei sobi, saavad piletid tagasi müüa. Tagasiost Piletilevis 05.12 kuni 15.12.

Jekaterina šavrina kontsert lükkub edasi, uus kuupäev on 3.04.2017

Uuele kuupäevale kehtivad vanad piletid. Juhul, kui uus kuupäev ei sobi, pileteid saab tagastada kuni 14.12.2016 k.a.

Lisainfo Eros Ramazzotti kontserdi piletiraha tagastamise kohta!

Seoses kohtuprotsessi venimisega firmade Herman Stage Co SIA ja Global Communication vahel, on korraldaja Herman Stage SIA sunnitud pikendama Eros Ramazzotti kontserdi raha tagastamise protsessi kuni 30. märts 2017.a. Korraldaja ei ütle lahti oma kohustusest klientidele raha tagastada ning vabandab klientide ees tagasiostu protsessi pikendamise pärast.

Etendus Egoistid 1.02 jääb ära.

Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest. Piletid ostetakse tagasi kuni 05.02.17 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Statoili teenindusjaamad. Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveludsarvele. Korraldaja ja artisti management vabandavad võimalike ebamugavuste pärast.

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Afina kontsert Narvas 22.jaanuaril 2017.a. ära

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Afina kontsert Narvas 22.jaanuaril 2017.a. ära. Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest. Raha soetatud piletite eest võib tagasi osta kuni 5.veebruarini 2017.a. kaasaarvatult.

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Mihhail Šelegi kontserdid ära!

Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest. Raha soetatud piletite eest võib tagasi osta kuni 1.jaanuarini 2017.a. kaasaarvatult kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoilides. E-pileti ostnutel palume ühendust võtta info@piletilevi.ee

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu Vivaldianno kontsert, mis pidi toimuma 22.11 Nordea kontserdimajas, lükkub edasi!

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu Vivaldianno kontsert, mis pidi toimuma 22.11 Nordea kontserdimajas, lükkub edasi! Uus kontserti kuupäev (kevad 2017) teatatakse kuni jaanuarini 2017. Palun jälgige infot uue kuupäeva kohta Piletilevi kodulehelt. Ostetud pileteid ei ole tarvis ümber vahetada, uuel sündmusel kehtivad vanad piletid. Kui uus toimumisaeg ei sobi, siis pileteid on võimalik tagasi müüa kõigis Piletilevi müügipunktides va. Statoilides alates 18.11.2016. E-pileti ostnutel palume pöörduda info@piletilevi.ee

Pähklipureja uusaasta seiklused 28.12 (kell 13:00, 15:00 ja 17:00) toimuvad 26.12 (samadel kellaaegadel)!

Ken Hensley kontsert lükkub edasi!

Uus kontserti kuupäev on 22.02.2017 kell 19:00. Kehtivad vanad piletid.

25. detsembril Viljandi Pauluse kirikus toimuva Koit Toome ja Maria Listra jõulugala 2016 algusaeg 17:00!

25. detsembril Viljandi Pauluse kirikus toimuva Koit Toome ja Maria Listra jõulugala 2016 algusaeg 17:00!

Seoses vähese huviga klassikalise balleti vastu jääb 'Moskva Balleti' etendus 'Romantika' 17. detsembril ära.

Piletid võib tagastada Piletilevisse kuni 17. detsembrini või vahetada mõne teise ART-Fortiuse poolt korraldatava ürituse pääsme vastu kuni 3. novembrini.

JÄÄB ÄRA: Ottawan, Baccara, Secret Service 07.12.2016

7. detsembril Tondiraba Jäähallis toimuma pidanud kontsert Ottawan, Baccara, Secret Service jääb ära. Piletid ostetakse tagasi Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 11.12.2016 (k.a.). Sebrapiletite omanikele kantakse piletite eest raha tagasi kontole, kust see on laekunud.

Kaunase muusikateatri etendusele 'Windsori lõbusad naised' etenduse kellaaeg on muutunud!

07.05.2017 kell 16 Vanemuise väikeses majas toimuma pidanud Kaunase muusikateatri etendusele "Windsori lõbusad naised" etenduse kellaaeg on muutunud. Uus kellaaeg on 19:00.

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb Vanemuise ja Jõhvi kontserdimajas ära lauljatar 'Глюкоза' kontsert!

Pileteid ostetakse tagasi kuni 8. detsembrini. Gljukoza kontserdile ostetud piletite asemel pakume Teile soodustust -10% Viktor Koroljovi (30. 01.2017) või Slava (4. 03. 2017) kontserdile.

Super Retro Show festival on edasi lükatud. 17. veebruar 11. veebruari asemel!

Tähelepanu! Ühe festivali osaleja palvel edastame teile, et Super Retro Show on edasi lükatud ja uus kuupäev on 17.02.1017. Kõik ostetud piletid ka kehtivad 17.02. kuupäeval! Kui uus kuupäev teil ei soobi siis te saate tagastada neid Piletilevi kassades kuni 28.09.2016. (k.a.) PDF-piletide omanikud saavad paluda raha tagamistest: info@piletilevi.ee

Muudatused Vene teatri kavas!

Muudatused on toimunud etenduste, 'Mets', 'Valged ööd' ja 'Palju õnne argipäevaks' toimumisaegades.

JÄÄB ÄRA: Volk ja Bella 'KAKS NEITSIT' lisaetendused jäävad ära

Lisaetendused jäävad tehnilistel põhjustel ära. Piletid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 26.04 (k.a.)

Teatrietendus 'Kannatanu Goldiner ja tagajärjeks veidi ookeani' jääb ära

Piletid ostetakse tagasi kuni 15.04.15 (k.a).

UUS TOIMUMISKOHT: Selle suve legendaarse retro festivali 'We Love the 90’s' toimumispaik muutus

Soomes juba mitmendat aastat korraldatav Euroopa suurim retro festival, «We Love the 90’s» toob sel augustil Eestisse tõelise staarideparaadi nii kodu- kui välismaa artistide saatel.  

 

Kui varem oli kinnitatud, et 90date muusika megafestival toimub 28. ja 29. augustil Tallinna Kalevi staadionil, siis nüüd võtab antud kontsert tuurid sisse hoopis Tallinna Lauluväljakul.

Festivali ühe peakorraldaja Sten-Erik Jantsoni sõnul oli toimumiskoha muudatus tingitud äärmiselt raskendatud koostööst Kalevi Staadionit juhtivate inimestega, kelle küsitava pädevuse tõttu ei soovi korraldaja, et festivali kvaliteet saaks kannatada.

Jantson lisas: “Kahjuks tuleb tõdeda, et sellel miks Kalevi Staadionil suuri kontserte ei toimu kuigi võiks, on ka oma põhjus. Kui antud kohta juhtivad inimesed ei ole ise huvitatud, et seal midagi toimuks, siis ongi tegemist kummitusliku staadioniga, kus toimuvad ainult koerte ja kasside näitused.“
 

JFK Showbusiness ja Loud n Live Promotion tiimil on see eest hea meel tõdeda, et antud muudatustest saavad külastajad ainult võita – parem ja teadatuntud asukoht ning kindel kvaliteet. Tallinna Lauluväljaku tiimi professionaalne ja igapäevane tegevus antud pinna välja rentimiseks annab kindlust koostöö tegemiseks ja külastajate rahuolu kindlustamiseks. JFK ja Loud n Live Promotion vabandavad, kui antud muudatus mõnda kontserikülastajat häiris. 

 

Festivali kahel päeval esineb pea 20 artisti, kelle sajad superhitid on aastate jooksul vallutanud muusikaedetabeleid üle kogu maailma. See on festival, mis paneb tantsima ka karud ning toob publikule tagasi kõige meeletumad nooruspõlve mälestused!

 

Festivali line-up:
Reedel, 28. august:

 

Black Velvet
Estin
Astra
Mari Liis

Reel 2 Real (USA)

Jenny Berggren aka Ace of Base (SWE)

Bad Boys Blue (BEL)
East 17 (UK)

 

Laupäeval, 29. august:

Code One & Maarja-Liis Ilus
Ummamuudu
Nancy
Cool D & Kozy

La Bouche (GER/USA)
Eiffel 65 (IT)
Groove Coverage (GER)

Mr. President (GER)

Mõlemal päeval hoiab nostalgiat õhus ja hinges nii DJ kui ka õhtujuhi rollis legendaarne Allan Roosileht!