Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Võrno ja Oja roadshow 'EESTI 99' esietenduseni jäänud nädal

Tulekul on etenduskunstide festival SAAL Biennaal 2017

SAAL Biennaal on kahenädalane rahvusvaheline etenduskunstide festival, mis toimub 15.-27. augustil Tallinnas. Ühtlasi on SAAL Biennaal Augusti TantsuFestivali ehk Tallinna vanima kaasaegse tantsufestivali mantlipärija. SAAL Biennaal annab võimaluse läbi kaheteistkümne ja enama kohtumise kunstnike ja nende lavastustega mitte ainult osa saada, vaid ka ühiselt luua ruumi ja aega ilma kindla teadmiseta, kuhu see välja viib. Näha detaile, mida muidu ei märka või mida eelistame ignoreerida. Proovida midagi, mida muidu ei teeks. Vaadata kaugemale iseenesestmõistetavast - kas selles peitub võimalus millegi uue tekkeks?

Vaba Lava 2017/2018 hooaja kuraatoriprogramm on selgunud

Teisipäeval, 13. juunil kuulutati välja Vaba Lava teatrikeskuse 2017/2018 hooaja kuraatoriprogramm ning tehti teatavaks ka Vaba Lava ja NUKU teatri ühine lavastus EV 100 teatriprogrammi "Sajandi lugu". Vaba Lava uue hooaja teemadeks on "Big Data” (andmete üleküllus) ja "Post-truth" (tõejärgsus). Lavastusprojektid on välja valinud Vaba Lava 2017/18 hooaja kuraatorid José Alfarroba ja Tristan Barani Prantsusmaalt. Konsultandiks on Vaba Lava teatrikeskuse juhatuse liige ja tegevjuht Kristiina Reidolv. EV 100 teatriprojekti lavastuse valisid välja kuraatorid koostöös Vaba Lava tegevjuhi Kristiina Reidolvi ja NUKU teatri esindajate Mirko Rajase ja Joonas Tartuga.

PiletiPost Eri: Suvelavastused

Suvi on täis palju meeleolukaid sündmusi. Piletilevi tegi parimatest suvelavastustest ülevaate.

Kanuti Gildi SAAL toob Eestisse briti teatritrupi Forced Entertainment suurprojekti ''Complete Works: Table Top Shakespeare''

Kanuti Gildi SAAL alustab oma tulevast, 17. hooaega tunnustatud briti teatritrupi Forced Entertainment'i omapärase suurprojektiga “Complete Works: Table Top Shakespeare” (Kogutud teosed: lauapealne Shakespeare). 6 päeva jooksul jutustavad briti näitlejad ühekaupa ette 36 Shakespeare’i näidendit. 5.-10. septembrini Kanuti Gildi SAALis toimuvatel etendustel moonduvad soola- ja pipratoos kuningaks ja kuningannaks. Vaasist saab prints. Tikutoosist saab kelner. Tualettpaberirullist kõrtsmik. Veepudelist sõnumitooja. “Kogutud teostes” loovad kuus etendajat kõigist Shakespeare’i näidenditest kompaktsed versioonid, mida etendatakse koomiliselt ja koduselt, kasutades ühemeetrisele lavapinnale asetatud tavalisel laual tegelaskujudeks argiesemeid.

Muusikali “Mamma Mia!” uus hooaeg nüüd müügil!

Alates tänasest on müügil muusikali “Mamma Mia!” uue hooaja etenduste piletid. Etendused toimuvad Tartus alates 30. septembrist, külalisetendused Tallinnas Nordea Kontserdimajas – 11. ja 12. novembril, 6. ja 7. jaanuaril, 7. ja 8. aprillil.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Tartus Uues Teatris esietendub Ardo Ran Varrese debüütlavastus “Sümfoonia ühele. Allegro con moto”

21. aprillil esietendub Tartu Uues Teatris helilooja ja näitleja Ardo Ran Varrese debüütlavastus “Sümfoonia ühele. Allegro con moto”. Lavale astub Aleksander Eelmaa (Eesti Draamateater). Lavastuse dramaturg on Donald Tomberg ja kunstnik Henry Griin.

Võrno ja Oja roadshow 'EESTI 99' esietenduseni jäänud nädal

 Piletimüüki saadab suur publikuhuvi ja mängukavasse lisandus uusi etendusi! 

 

Hannes Võrno ja Peeter Oja roadshow “EESTI 99” jõuab Eesti publiku ette juba järgmisel reedel, 9. oktoobril. Publiku ootused on kõrged ning suure menu tõttu otsib POINT võimalusi mängukava tihendamiseks. Ainuüksi oktoobris antakse mitmes linnas üle ühe etenduse. 

 

Esialgne mängukava nägi oktoobris ette kordusetendused Tartus, Pärnus, Kuressaares, Viljandis ja Haljalas. Kuna mitmed saalid said välja müüdud juba septembris lisandus oktoobri mängukavasse etendusi Tallinnas ning POINT planeerib etendusi novembrisse. 

 

PEETER OJA poliitiline avaldus EESTI 99


 

Oktoobris toimuvad etendused:

 

9. oktoobril ESIETENDUS NORDEA KONTSERDIMAJAS

10. oktoobril RAE KULTUURIKESKUSES

11. oktoobril PÄRNUS ENDLA TEATRIS 

12. oktoobril TARTUS VANEMUISE SUURES MAJAS

14. oktoobril MOOSTE MÕISA FOLGIKOJAS

15. oktoobril TALLINNAS VENE KULTUURIKESKUSES

16. oktoobril HALJALA RAHVAMAJAS

17. oktoobril HALJALA RAHVAMAJAS

18. oktoobril PÄRNUS ENDLA TEATRIS 

19. oktoobril TARTUS VANEMUISE SUURES MAJAS

20. oktoobril PAIDE KULTUURIKESKUSES

21. oktoobril VILJANDIS PÄRIMUSMUUSIKA AIDAS

23. oktoobril VALGA KULTUURIKESKUSES

24. oktoobril VILJANDIS PÄRIMUSMUUSIKA AIDAS

25. oktoobril PÄRNUS ENDLA TEATRIS 

26. oktoobril TARTUS VANEMUISE SUURES MAJAS

27. oktoobril KURESSAARE KULTUURIKESKUSES

28. oktoobril KURESSAARE KULTUURIKESKUSES

29. oktoobril TALLINNAS VENE KULTUURIKESKUSES

30. oktoobril TALLINNAS VENE KULTUURIKESKUSES

31. oktoobril VÕRU KANDLES