Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Eesti Muusikaauhinnad 2018

EESTI MUUSIKAAUHINNAD 2018 SUUREJOONELINE GALA 25. JAANUARIL SAKU SUURHALLIS

Juba kahekümnendat aastat tunnustab Eesti Fonogrammitootjate Ühing parimaid kodumaiseid muusikuid. Seda juubelit tähistatakse 25. jaanuaril Saku Suurhallis suursuguse galaga Eesti Muusikaauhinnad 2018.

Kuna tegemist on juubeliaastaga, siis tuleb seekordne gala suurem kui kunagi varem.  Tänavune show üllatab enneolematute tehniliste lahendustega ning spetsiaalselt selleks õhtuks loodud erinumbritega astub lavale paarkümmend populaarset artisti nii popi, rocki kui folgi valdkonnast, nende seas ka läbi aegade legendaarseimad muusikud.

Eesti popmuusika paremiku tunnustamise vajadust tundsid Eesti fonogrammitootjad esmakordselt Eesti Fonogrammitootjate Ühingu loomise aastal, kui edukamatele artistidele anti kätte Eesti Popmuusika Aastaauhinnad Kuldne Plaat 1998. „Meie eesmärk oli ergutada popmuusikuid, kes olid rahva seas populaarsed, aga kelle tegevust kuidagi muudmoodi ei tunnustatud,“ ütles EFÜ asutaja liige Aarne Valmis.

Esimesel aastal osutus auhinnagalal edukaimaks ansambel Terminaator, kes kuulutati Edukaimaks Ansambliks ja kelle album „Kuld“ tunnistati Aasta Albumiks. „Loomulikult tundsime end nagu kõnniksime pilvedel, see oli meie jaoks suur hetk,“ meenutab Jaagup Kreem ja lisab, et ka muusikud vajavad aeg-ajalt tunnustust.

Koostöös Eesti Meediaga jõuab siinse muusikamaailma tippsündmus Kanal 2 vahendusel ka kõikidesse Eestimaa kodudesse, kuid kahtlemata saab suurema elamuse osaliseks Saku Suurhallis kohapeal.

Lisainfo: www.muusikaauhinnad.ee ja www.facebook.com/muusikaauhinnad

Tapahtuman verkkosivu: http://muusikaauhinnad.ee/

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Eesti Muusikaauhinnad 2018 To 25.1.2018 19:30 Saku Suurhall 24.90 - 89.00
Hintatiedot

Verkkokaupasta ostaessa lisääntyy lipun hinnalle verkkokaupan palvelumaksu 0.50 € / lippua kohtaan

• Istekoht I tasand 29 - 34 €
• Istekoht II tasand 24 - 27 €
• Restoranipilet 89 €
• Ratastoolikoht 24 €

Vanusepiirangut ei ole.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-19:30
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 19:30
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).

Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.Tapahtumapaikka
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Best Idea OÜ
Toompuiestee 37 Tallinn 10133 Harju
6600200
info@sakusuurhall.ee