По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Viljandi Kitarrifestival 2017 / PÄEVAPASS, REEDE 13.10

Пт 13.10. 2017 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi, suur saal
15.00 - 20.00
PÄEVAPASS REEDE
Tänavu lööb sügiseselt romantiline Viljandi linn oktoobri keskel juba kümnendat korda kõlama kitarrihelidest. Nimelt toimub 10.-14. oktoobril improvisatsioonilisele ning stiiliülesele kitarrimängule keskenduv Viljandi Kitarrifestival, mis toob kokku absoluutsed maailma tipud ja kodumaa parimad.

Reedese päevapassiga on võimalik nautida kahte suurepärast kontserti Viljandi Pärimusmuusika aidas:

Mika Kallio soolo feat. Marzi Nyman (FIN)

Trummar ja pedagoog Mika Kallio teeb koostööd paljude Soome ja Euroopa tippmuusikutega. Tema säravat trummimängu võib kuulda ka Soome esindusorkestri UMO ridades ning hiljuti asutas ta Helsingis uue trummifestivali. Ta on osa Agan-Viinikainen-Mälgand-Kallio Quartetist, millel ilmus 2015. aastal ka CD.

Kitarrisolist ja helilooja Marzi Nyman. Ta on suurepärane näide mitmekülgsest muusikust, kes suudab piire ületada ja on toonud Soome rütmimuusikasse uut energiat. Ta on teinud kaasa mitmetes koosseisudes nagu Hemma Beast, Umo Jazz Orchestra, Iiro Rantala New Trio ja GG Caravan, lisaks projektid filmides ja televisioonis. Nyman on kaasa teinud enam kui 40 albumi salvestamisel.


Rocco Deluca / Kyle Crane (USA)

Ameerikas sündinud kitarristi Rocco Delucat on muusikaliselt mõjutanud Smithsonian, Americana, Fred McDowell ja John Hurt. Ta on olnud laulja bändis Rocco DeLuca and the Burdenja ja jaganud lava legendaarsete John Mayeri ja Taj Mahaliga, lisaks on tal õnnestunud musitseerida koos Johnny Cashiga. Viimastel aastatel on Deluca tegutsenud kirgliku sooloartistina ning teinud erinevate projektide raames koostööd Slashi ning Robbie Robertsoniga. Tema viimane album “Goodbye to Language” ilmus 2016 aastal.

Kyle Crane on ameerika trummar, kelle produtsent Daniel Lanois avastas Los Angelese baarist. Sealt alates on mehi sidunud koostöö, mis on viinud ka rahvusvahelite turneedeni. Berklee ülikooli taustaga Crane on teinud koostööd Rickey Minoriga, üles astunud Jay Leno ja David Lettermani showdes ja olnud soojendaja Neil Youngile ja Patti Smithile.

Esinejate, kontserdipaikade ning festivali kavaga saab tutvuda Viljandi Kitarrfestivali kodulehel: www.viljandiguitar.ee
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Viljandi Kitarrifestival 2017 / PÄEVAPASS, REEDE 13.10 Пт 13.10. 2017 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi, suur saal 15.00 - 20.00
Информация о ценах

При покупке билетов в интернет-магазине к стоимости каждого билета добавляется плата за услугу 0.50 €

Täispilet 20€
Õpilane, tudeng, pensionär 15€
Erivajadustega klient 15€

Lastele vanuses kuni 7a. (k.a) on sissepääs tasuta.

Место проведения
Tasuja pst 6 Viljandi Эстония
Организатор
Viljandi Kitarrifestival MTÜ
Väike-Turu 1a-4 Viljandi 71003 Viljandimaa
58094395
podra.rain@gmail.com