По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Furby tagasitulek

Вт 18.04. 2017 19:00
Vaba Lava
14.00 - 18.00
Eelmisel sügisel käisime Horvaatias ühel kirjandusfestivalil. See oli just see aeg, kui Horvaatia tahtis piiri pagulaste eest kinni panna. Tegin päevast uinakut hotellis ja korraga helistas mulle mu hea sõber Jan Kaus, kes vabandas, et mu üles ajas. Jan on üldse väga viisakas, mõtleb väga palju teiste inimeste peale. Mina aga ütlesin, et pole midagi, vastupidi, see on väga hea, et ta mu äratas, sest see uni, mida nägin, oli imelik ja lausa tähenduslik. Ma nägin, et sellel festivalil saan ma auhinna ja see auhind on midagi erakordset. Selleks oli üks pagulasnaine. Aga kuidas siit edasi? Kuidas seda seletada oma naisele? Samas see pagulasnaine on nii kaunis ja tore, kus ma ta ikka jätan! Ja kui järgi mõelda, siis ehk olekski meile teda vaja? Äkki meie kõige suurem auhind ongi teine inimene? Ehk pagulastega lahendaks me palju meie koduseid ja isiklikke, ehk ka intiimseid probleeme? Sest tööd on alati palju, aega ja raha aga vähe, üks inimene kuluks ära küll. Või siis ikkagi ei ole meil teda vaja? Kas meil üldse on teisi inimesi vaja? Kas meil on võimalik teistest inimestest aru saada? Endastki on raske aru saada.
Et nendele küsimustele vastata, teemegi lavastuse Furby* tagasitulek.
*
Furby on üks suurte põlevate silmadega mänguasi. Oma kujult meenutab öökulli või vampiiri. Ja nii kui teda puudutada, teeb ta oma suured silmad lahti ja hakkab kõva ja rõõmsa häälega rääkima. Kunagi me sõitsime perega Tartust Pärnusse ja Furby oli auto pagasiruumis, igast kurvist möödudes, ärkas Furby jälle ja jälle ja rääkis terve tee. Kui meil, inimestel, on omavahel raske suhelda, siis võib-olla on see Furby ainukene, kes veel meiega räägib?

Autor-lavastaja: Urmas Vadi
Kunstnik: Laura Pählapuu
Näitlejad: Liina Vahtrik, Aarne Soro, Peeter Rästas

Esietendus 18. aprillil 2017 Vaba Lava teatrikeskuse väikses saalis

Kuraatorprogrammi passi omanikule 1 tasuta pääse sellele etendusele. Pääsme lunastamiseks sisesta veebipoes väljale
"(soodus) kood" oma passil leiduv personaalne kood.
Kui Sul kuraatorprogrammi passi veel ei ole, siis selle saab osta siit: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/tants/kuraatoriprogrammi-in-i-out-pass-190479/
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Furby tagasitulek Вт 18.04. 2017 19:00 Vaba Lava 14.00 - 18.00
Информация о ценах

К стоимости билета будет добавлена плата за обслуживание в интернет-магазине в размере 0.50 € за каждый билет.

Täispilet 18€
Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, puudega isik, puudega isiku saatja) 14€

Kehtib Starmani kliendi soodustus -10%

Kuraatorprogrammi passi omanikule 1 tasuta pääse sellele etendusele. Pääsme lunastamiseks sisesta veebipoes väljale "(soodus) kood" oma passil leiduv personaalne kood.
Kui Sul kuraatorprogrammi passi veel ei ole, siis selle saab osta siit: 
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/tants/kuraatoriprogrammi-in-i-out-pass-190479/

Место проведения
Telliskivi 60A Tallinn Эстония
Организатор
Vaba Lava SA
Telliskivi 60a, C1 Tallinn 10412 Harju
5176006
info@vabalava.ee