По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ENTEL-TENTEL

Чт 29.12. 2016 18:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
7.00 - 12.00
Gustav Adolfi Gümnaasiumi 385. juubeliaasta lõpuks toovad meie laululapsed lavale "Entel-tentel" armastatud lastelaulude koguperekontserdi.

Kõik tänased emad-isad ja vanaemad-vanaisad mäletavad, kuidas 1970ndatel naelutasid kogu rahva telerite ette võluvad väikesed laululapsed. Entel-tenteli laule lauldi siis ja ka tänased lapsed laulavad neid. Laulud on toredad ning seaded oivalised. Onu Kalmeri põlvel Kersti ja Klarika ning kahes reas tublid laululapsed - seda vinüülplaati teavad kõik. Ehkki vahepeal on tehtud neist lauludest sadu poppe versioone ja covereid, on GAG laululastepere taastamas esialgset nostalgilist kontserdihõngu. Helilooja Tõnis Kõrvits kirjutas 29-le loole algupärased seaded ning just vanaaegne heliline kõlapilt ja noorema vanuserühma tublid ja innukad laululapsed tagavad nostalgilise kontserdielamuse.

Formaat on vana, kuid lapsed uued - need, kes on 2016. aastal kuue- kuni kaheksa-aastased. Et ka hääl ei oleks veel liiga palju koolitust saanud.

Ka saateansambel on vanamoeline: flöödid, klarnetid, saksofonid, fagott, ksülofon ja vibrafon, trumm, klaver ning kontrabass. Selline klassikalise ansambli kooslus on tänapäeval luksus, kuid ongi kontserdi kõlapildis kirsiks tordil. Ansamblis mängivad Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilased 7.-12. klassidest, kellel on lisaks ka muusikaline haridus omandatud või omandamisel.

Laululapsed valiti Gustav Adolfi Gümnaasiumi 1.-3. klassi õpilaste, Gustav Adolfi Muusikakooli ja Gustav Adolfi Koolituskeskuse eelkooli õpilaste seast meie muusikaõpetajate Ly Tammeriku, Lilian Reinmetsa, Merle Ilusa ja Fred Rõigase poolt, kes on ühtlasi ka laululaste juhendajateks. Saateansamblit juhendavad Fred Rõigas ja Siim Aimla.

Igal kontserdil teevad kaasa ka kodulinna ja -maakonna kohalikud viis konkursi teel valitud väikest laulusolisti.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ENTEL-TENTEL Чт 29.12. 2016 18:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 7.00 - 12.00
Информация о ценах

К стоимости билета будет добавлена плата за обслуживание в интернет-магазине в размере 0.50 € за каждый билет.

Täispilet 12 €
Õpilane/ pensionär 7 €

Lastele vanuses kuni 3 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Kestus 2h, vaheajaga
Uksed 1 tund enne algust

Место проведения
Организатор
Gustav Adolfi Arenduskoda MTÜ
Suur-Kloostri 16 Tallinn harju
+372 50098531