По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Karl-Erik Taukar / Elu suurim kontsert #2912

#2912 KARL-ERIK TAUKAR ESINEB ELU SUURIMA KONTSERDIGA SAKU SUURHALLIS

Selle aasta viimasel reedel, 29. detsembril, astub Saku Suurhalli lavale oma karjääri seni suurima kontserdiga Eesti üks populaarsemaid artiste KARL-ERIK TAUKAR.

Piletid suurele kontserdile on müügil Piletilevis. Kuu lõpuni maksab pilet vaid 25 eurot.

Raadio Sky Plus muusikajuhi Vaido Panneli sõnul on omal imelisel moel Saku Suurhalli lava muutunud Eesti artistide jaoks üheks karjääri edukuse verstapostiks. “Karl-Erik Taukari jõudmine Suurhalli on asjade loomulik kulgemine, sest väiksemate lavade ees on fännid tervitanud teda juba mitu ringi. Teades Karl-Erikut olen kindel, et ta võtab seda väljakutset väga tõsiselt ja seal näeme, mis teda motiveerib, miks ta seda teeb ja miks teda nii kõrgelt hinnatakse. See kontsert saab olema võimas ja väärikas lõpp tänavusele Eesti popmuusika aastale,” ütles Pannel.

Peale “Eesti otsib Superstaari” saates osalemist on Karl-Erik Taukarist saanud hetke üks populaarsemaid artiste Eestis. Ta on avaldanud kaks stuudioalbumit ning võitnud kokku viis Eesti Muusikaauhinda kategooriates “Aasta Meesartist”, “Aasta Popalbum” ja “Aasta Album”. Tunamullu tõusis Karl-Erik ühe aasta sees koguni kahe lauluga Sky Plus Top 40 tabelis esimeseks -  “Kell kuus” ja “Segased lood”. “Sellist saavutust ei ole suutnud korrata ükski teine Eesti artist. Ka Taukari viimased singlid “Lähedal” ja “Tähti täis on öö” on raadio Sky Plus soovisaates olnud väga nõutud ja laulud on mitmel korral nimetatud ka Nädala soovilooks,” lisas Pennel.

Taukari show Saku Suurhalllis toimub koostöös maailma suurima kontsertfirmaga Live Nation. “Esmakordne võimalus teha areeni tasemel produktsiooni Eesti artisti soolokontserdile tuli meil ette ansambliga Ewert and The Two Dragons, kelle ülesastumine Suurhallis eelmisel aastal osutus väga edukaks. See pani kohe mõtted liikuma ka tuleviku suunas. Seekord on Karl-Erik Taukari showga plaanis viia tehniliselt poolelt asjad veelgi kaugemale ning tulla välja mitme huvitava erilahendusega. Töötame suure tiimiga selle nimel, et pakkuda mitmetuhandelisele publikule selle aasta lõpus maailmatasemel meelelahutust,” sõnas kontserdi produktsioonijuht Mihkel Sirelpuu.

Karl-Erik Taukari kontserdil 29. detsembril Saku Suurhallis tulevad esitusele kõik laulja tuntumad palad. Lisaks on varuks ka mitmeid üllatusi. “Võimalust midagi nii suurt teha ei tule iga päev ette. Sellest saab kahtluseta minu ja mu bändi seni suurim kontsert igas mõttes. Oleme esinenud paljudes Eesti paikades, kuid kaht identset kontserti pole senini andnud. Ka 29. detsembri õhtu Saku Suurhallis saab olema väga erakordne. Kutsume kõiki meie sõpru sellest osa võtma,” lausus Karl-Erik Taukar.

Piletid Karl-Erk Taukari elu suurimale kontserdile on nüüd müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Kuu lõpuni maksab pilet vaid 25 eurot.
Müügil ka fännitsooni pääsmed, premium-istekoha piletid ning Meet & Greet paketid.


Kontserdi esitleja on raadio Sky Plus.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Karl-Erik Taukar / Elu suurim kontsert #2912 Пт 29.12. 2017 19:30 Saku Suurhall 27.90 - 49.90
Информация о ценах

При покупке билетов в интернет-магазине к стоимости каждого билета добавляется плата за услугу 0.50 €

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

PILETIHINNAD:

Vanusepiirangut ei ole. NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel.

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


• Seisukoht 25 €
hind kehtib kuu lõpuni või kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub


• Fännitsoon 39 €
äärmiselt piiratud mahtuvusega ala lava ees


• Istekoht 25 €
istekohad sektorites 101, 102, 103, 106, 107, 108 (va. esimesed read)
hind kehtib kuu lõpuni või kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub


• Premium-Istekoht 35 €
esimesed read sektorites 101, 102, 103, 106, 107, 108
hind kehtib kuu lõpuni või kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub
 

• Premium-Istekoht 39 € / 49 €
istekohad sektorites 104 ja 105
hind vastavalt istekoha asukohale
 

Meet & Greet pakett - 69 €
Paketi hinna sees: fännitsooni pilet, T-särk, Karl-Erik Taukari plaat “2", artistiga kohtumine ja ühisfot


• Ratastoolikoht 25 €
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta). Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.


AJAKAVA:
18:00  uksed
19:30  programmi algus

Ürituse täpsem ajakava avaldatakse hiljem.
 

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Место проведения
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee