По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

JAREK KASAR ERMi kontsertide sari "Hinge tõmme"

Сб 30.09. 2017 18:00
Eesti Rahva Muuseum - A sissepääs
10.00 - 12.00
Jarek Kasar on püstiandekas muusik - laulja, helilooja. Räppar, klahvpilli- ja viiulimängija, kodusalvestaja, kalamees...

"Tema haare on aukartustäratavalt lai – alates 2006. aasta Eesti Vabariigi aastapäeval kõlanud pidulikust ja südamlikust, kogu ühiskonda kõnetanud laulust ”Minu inimesed”, mida nimetati toona teiseks aastapäevakõneks kuni albumiteni, mis on asjatundjate poolt juba eesti popmuusika kullavaramusse kantud (siiani on neid ilmunud viis) ja kus kõlavad teravmeelsed ja -keelsed kommentaarid ning lokkab muusikaline kirevus.

Chalice on öelnud: “Mulle meeldib luule ja muusika; see, kui muusikas on tähtsaimal kohal sõnad ning ei panda nii palju rõhku häälega veiderdamisele. Sellist muusikat tahtsin teha. Kõike, mida öelda soovin, ütlen oma lauludega.“

Lisaks on Chalice paistnud silma eesti teatrilavadel – 2006. aastal astus ta üles Von Krahli teatri lavastuse ”Faust” nimiosas ja 2011 tuli teatri NO99 Põhuteatris lavale tema esimene ooper ”Katuselt”. 2012 aastal tuli teatris NO99 lavale monomuusikal “Lindmees“. Jarek Kasari “Lindmees“ võiks olla “Ma olin Chalice”. Sest see on pihtimus, kus üks ürgselt andekas looja tahab täiskasvanuks saada ja tunneb, et selleks on vaja oma peas olevad luuletused uuesti kõva häälega sõnastada. Ta nagu jätaks hüvasti oma lapsepõlvega. 2012.a. ilmus tal luulekogu "100% Chalice".

Varem Chalice'i nime all muusikat teinud Jarek Kasar andis päris enda nime alt juunis 2014 välja albumi "Liiga palju viiuleid", millel on kümme sisekaemuslikku soulilikku laulu. Albumil kõlab ka mitmeid suhtelaule. "Jah, need on suhtelaulud, aga üldiselt on nad lihtsalt keskeakriisi laulud," tõdes mees.

Jareki pojad on Karm ja Kord.

Allikas: tonu@allstarz.ee
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
JAREK KASAR ERMi kontsertide sari "Hinge tõmme" Сб 30.09. 2017 18:00 Eesti Rahva Muuseum - A sissepääs 10.00 - 12.00
Информация о ценах

При покупке билетов в интернет-магазине к стоимости каждого билета добавляется плата за услугу 0.50 €

Täispilet 12€
Sooduspilet 10€ (pensionärid, õpilased, üliõpilased)

Место проведения
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Эстония