По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

170409 / Raev

Вс 27.11. 2016 20:15
Apollo Kino Solaris, Saal 4

Tokyo äärelinna Hachiôji eramajas leiab aset võigas kuritöö, mille motiivi muudab eriskummaliseks mõrvari poolt verega suurelt seinale maalitud müstiline sõnum – RAEV. Üleriigiline jaht kurjategijale hakkab lahti hargnema kolmest nii geograafiliselt kui ka sisuliselt täiesti eraldi seisvast kummalisest elusündmusest. Kalurikooperatiivi juht Yohei (Jaapani ekraanilegend Ken Watanabe) toob bordellist koju tagasi pere juurest põgenenud ning justkui vaimse puude all kannatava tütre Aiko, kes lähedust otsides armub isa firmas juhutöid tegevasse ja saladusliku minevikuga noormehesse. Samal ajal ristuvad Tokyo Shinjuku Sanchome kurikuulsas geide rajoonis eduka, kuid hospiitsis vaevlevat ema hooldava ja hingesugulast otsiva yuppie Yuma ning introverdist ja oma minevikku peitva noormehe Naoto teed, arenedes üheöösuhtest sõltuvuseks.

Tuhandeid kilomeetreid eemal, Okinawa saartel põrkab teismeline tüdruk Izumi kokku end mahajäetud majas sisse seadnud backpacker’i Shingoga, kelle naeratava fassaadi taga on peidus vägivaldsed luukered. Kolme noormehe välimuses oleks justkui midagi sarnast jooksus oleva mõrvariga ning üha suureneva meediamöllu taustal peavad nii Aiko, Yuma kui ka Izumi jõudma selgusele, kust algab vale ja algab tõde ning kes kolmest noormehest on tegelikult mõrvar.

Psühholoogilise draama ja põneviku piiridega mängiv “Raev” on võimas, kaasahaarav ja raputav draama usalduse tekkimisest ja küsimusest, millised on tõe ja vale piirid ning otsuste tagajärjed meid ümbritseva (meedia)maailma sõnumite rägastikus. Tuntud detailimeistrina on Sang-il Lee („Unforgiven“) koos filmile muusika kirjutanud multitalendist helilooja Ryuichi Sakamotoga („The Revenant“) loonud võimsate emotsionaalsete hoovustega maailma, mis annab Jaapani hetke parimate näitlejate ansamblile võimaluse anda endast parim, olgu selleks siis vanameister Ken Watanabe („Godzilla“, „Inception“), gei rolliga piire murdev muusika- ja filmistaar Satoshi Tsumabuki („Ai to Makoto“) või saareriigi üheks ilusamaks ja andekamaks näitlejannaks peetud Aoi Miyazaki, kes kõik toovad ekraanile oma tõlgenduse inimhinge sisemuses peituvast raevust. 

Sten Saluveer

Сайт мероприятия: http://2016.poff.ee/est/filmid/259105

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
170409 / Raev Вс 27.11. 2016 20:15 Apollo Kino Solaris, Saal 4
Возврат
Информация о ценах

EELISMÜÜK PARTNERITELE 03.11.16
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 04.11.2016


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARIS- JA STAARITOOLIDE LUNASTAMISEKS

  • Tavapilet 8 €
  • Sooduspilet 6.50 €*
  • Paaristoolid 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Apollo Kino Solaris, Apollo Kino Mustamäe, Kosmos IMAX)
  • Staaritoolid 15 €, sooduspiletit ei müüda  (ainult Apollo Kino Mustamäe)
*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.
  • PÖFFi sooduspakett 10+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 10 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Nordea krediitkaartide Credit, Gold, Platinum ja Stockmann MasterCard omanikele täispilet soodsamalt! Soodustus kehtib kaardiga maksmisel müügipunktis või vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Место проведения
Организатор
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa