По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

171510 / Taas tulevikku

Вс 27.11. 2016 21:15
Kino Artis, Saal 1, Tallinn
Manuela ja Olmo olid kooliajal paar, elades esimese armastuse suurtes illusioonides (ja naiivsuses). Viisteist aastat hiljem tuleb Manuela Buenos Airesest tagasi ja nad kohtuvad taas: sellest saab õhtu täis hirmu ja kerkivaid emotsioone; õhtu, kus tuleb midagi öelda ja kuidagi vastu pidada. Noortel on aega vaid üks õhtu, et teineteist kõigega kurssi viia, rääkida kõigest ja mitte millestki, vaadata teineteisele silma, üllatuda ja nautida. Üks öö, et vallutada tagasi tulevik, mida nad olid aastaid tagasi teismelistena teineteisele lubanud.

Sellisel romantilisel eeldusel põhinev "Taas tulevikku" on film, mis räägib ajast ja selle tunnetamisest, kaotatud ja taasleitud ajast. Film, mis poeb naha alla, tekitades nostalgiat asjade järele, mis kunagi ei juhtunud, ja tuletades meelde, mida me iseendast mäletame ja mida mitte. See film näitab, mille kaudu me end määratleme, mis on meie põhimõtted ja teevad meist need, kes me oleme. Kõik see koos vaba narratiiviga aitab vaatajal näha väikeste asjade olemust just nagu mõnes Eric Rohmeri jutus.

Jonas Trueba on töötanud stsenaristina koos Victor Garcia Leoni ja Fernando Truebaga. Ta filmib ka muusikavideoid, kirjutab ja töötab õpetajana. "Taas tulevikku" oli tema esimene film San Sebastiani filmifestivali ametlikus valikus. Võluv ja võrgutav debüüt režissöörilt, keda on seni peetud Hispaania kino üheks paljulubavamaks täheks; nüüd on ta seda ka tõestanud.

Javier Garcia Puerto

Сайт мероприятия: http://2016.poff.ee/est/filmid/255514

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
171510 / Taas tulevikku Вс 27.11. 2016 21:15 Kino Artis, Saal 1, Tallinn
Возврат
Информация о ценах

EELISMÜÜK PARTNERITELE 03.11.16
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 04.11.2016


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARIS- JA STAARITOOLIDE LUNASTAMISEKS

  • Tavapilet 8 €
  • Sooduspilet 6.50 €*
  • Paaristoolid 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Apollo Kino Solaris, Apollo Kino Mustamäe, Kosmos IMAX)
  • Staaritoolid 15 €, sooduspiletit ei müüda  (ainult Apollo Kino Mustamäe)
*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.
  • PÖFFi sooduspakett 10+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 10 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Nordea krediitkaartide Credit, Gold, Platinum ja Stockmann MasterCard omanikele täispilet soodsamalt! Soodustus kehtib kaardiga maksmisel müügipunktis või vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Место проведения
Estonia pst. 9 Tallinn Эстония
Организатор
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa