По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kõrboja perenaine / Ugala Teater

Пт 25.08. 2017 19:00
A.H. Tammsaare muuseum, Vargamäe, Albu vald, Järvamaa
17.00

UGALA SUUR VABAÕHULAVASTUS VARGAMÄEL

Anton Hansen Tammsaare / Urmas Lennuk

Lavastaja Vallo Kirs
Kunstnik Kristjan Suits
Kostüümikunstnik Pille Küngas
Muusikaline kujundus Peeter Konovalov ja Kulno Malva
Liikumisjuht Oleg Titov

Osades Kadri Lepp, Ott Aardam, Adeele Sepp, Luule Komissarov, Egon Nuter, Andres Tabun, Heigo Teder, Janek Vadi, Marika Palm, Rait Õunapuu, Kristian Põldma, Kiiri Tamm ja paljud teised

"Kõrboja perenaine" on Kõrboja naiste saatuse lugu – Anna, Eevi ja Madli lugu.

Kõrboja väljadel laulavad valmivad viljad, Kõrboja kari kosub ja kannab kaela, kuid Kõrboja peremees on vana ja väsinud. Viimases hädas pöördub ta oma ainsa tütre poole: "Saagu sinust uus Kõrboja perenaine!" Aga perenaine vajab ka peremeest. Olgu või ühesilmset. Kõrboja Anna teab seda. Nõnda on kombeks. Nõnda peab. Sest muidu vaadatakse Kõrbojale viltu. Peremehed ei saa kanda seelikuid. Nõnda oli see sada aastat tagasi ja nõnda on see ka praegu. Eelarvamused ei hävi aastatega ega põle tules.

Kuusiku Eevi teab, et Katku Villu teda armastab. Teda ja tema poega. Eevi teab, et elu on raske. Eevi teab veel paljusid asju, aga ühte ta ei tea. Eevi ei tea, et Kõrboja Anna on oma valiku teinud.  Kõrboja vana Madli näeb kõike, aga vaikib. Madli teab, et õnne võib leida vaid siis, kui kõnnid oma valitud teed lõpuni. Aga Madli rajad on rohtunud ning Madli võib vaid vaikides tagasi vaadata.

Näidendi "Kõrboja perenaine" aluseks on Urmas Lennuk valinud Tammsaare romaani "Kõrboja peremees" ning kirjutanud näidendi just lavastaja Vallo Kirsile ja Ugala teatri näitlejatele. Laval üle 30 näitleja.

Tähelepanu! Etenduses kasutatakse pürotehnilisi valgus- ja heliefekte, seetõttu palub teater võimaluse korral mitte planeerida etenduse külastamist koos lemmikloomade ning sülelastega.

Etendus toimub vabas õhus. Soovitame valida riietus vastavalt ilmale.

TEATRIBUSS VARGAMÄELE 

Neljapäeviti viib teatrikülastajad Vargamäele buss marsruudil Viljandi-Vargamäe-Viljandi. Bussipileti hind on 8 eurot. Teatribussi piletid tuleb välja osta hiljemalt etendusele eelneval päeval. Bussipilet ei kehti etenduse pääsmena

 

Buss stardib Viljandist Vabaduse platsilt kl 16.00. Tagasi Viljandisse sõidab buss Vargamäelt 15 minutit pärast etenduse lõppu. 

 

Osta teatribussi pilet siit.

Esietendus: 1. juuli 2016

Сайт мероприятия: http://www.ugala.ee

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kõrboja perenaine / Ugala Teater Пт 25.08. 2017 19:00 A.H. Tammsaare muuseum, Vargamäe, Albu vald, Järvamaa 17.00
Информация о ценах

К стоимости билета будет добавлена плата за обслуживание в интернет-магазине в размере 0.50 € за каждый билет.

Tähelepanu! Etenduses kasutatakse pürotehnilisi valgus- ja heliefekte, seetõttu palub teater võimaluse korral mitte planeerida etenduse külastamist koos lemmikloomade ning sülelastega.

Etendus toimub vabas õhus. Soovitame valida riietus vastavalt ilmale.

Место проведения
Организатор
Ugala Teater SA
Ugala Teater SA
Vaksali 7 Viljandi 71020 Viljandi
433 0777
kassa@ugala.ee