По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Femmaaž

Ср 29.03. 2017 19:00 - Чт 06.04. 2017 20:00
5.00 - 12.00
Femmaaž on kummardus viiele naisele, kes tegid omal ajal tantsus soolodega revolutsioone. Ja kui mitte revolutsioone, siis vähemalt midagi sellist, mis raputas senist arusaama tantsust ja tantsu üle mõtlemist üldiselt. „Femmaaž“ on justkui retrospektiiv, aga siiski mitte, sest me ei tsiteeri soolosid üks-ühele, vaid teeme neist lähtuvalt ja nende põhjalt, impulsina, valmis endi omad.

Sõltumatu Tantsu Laval teevad naistepäeval, 8. märtsil kummarduse Mary Wigmani, Yvonne Raineri, Lucinda Childsi, La Ribot ja Debora Hay poole tänased eesti tantsijad-koreograafid Sveta Grigorjeva, Madleen Teetsov-Faulkner, Mari Mägi ja Joanna Kalm.

Idee autor: Svetlana Grigorjeva
Soolode esitajad: Joanna Kalm, Svetlana Grigorjeva, Madleen Faulkner-Teetsov, Mari Mägi
Kunstnik: Arthur Arula
Helikujundaja: Vootele Ruusmaa
Valguskunstnik: Oliver Kulpsoo
Dramaturg: Jürgen Rooste
Produktsioon: Sõltumatu Tantsu Lava
Toetab: Eesti Kultuurkapital
Foto: Eva Labotkin
Kestus: 60 minutit
Esietendus 8. märts 2017

Sveta Grigorjeva on aktiivne nii koreograafi, luuletaja kui etenduskunstnikuna. Tema PREMIERE programmi raames esietendunud debüütlavastus „sõp rus est“ märgiti Eesti Sõltumatu Tantsu auhinna aasta tulijaks 2011. aastal. Lavastanud nii soolo- kui grupilavastusi. Viimase lavastuse “Carmina Trash” eest nomineeriti Eesti Teatri Aastaauhinnale tantsu kategoorias. Carmina Trash rolli kaudu avaldab arvamusartikleid, kus tõstatab küsimusi kunsti tegemise võimalustest ja räägib aktiivselt kaasa Eesti etenduskunsti maastikul toimuvas.  Avaldanud luulet Värskes Rõhus, Vikerkaares ja 2013. aasta sügisel andnud välja oma luulekogu “kes kardab sveta grigorjevat?”
Описание событияСкрыть описание
События