No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Tallinn Fashion Week 2020

Show descriptionHide description
Kevadine Tallinn Fashion Week toimub uuenenud viisil
 
Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week teatab, et 5. - 6. mail Kultuurikatlas toimuma pidanud sündmus toimub ülekandena veebi vahendusel.
 
Lähtuvalt endiselt riigis kestvast eriolukorrast suurüritust me praegusel ajal korraldada ei saa, seega viime Kultuurikatlas toimuma pidanud kevadise Tallinn Fashion Weeki veebi üle. Sündmuse kuupäevad ja osalevad disainerid jäävad samaks ning ülekannet saab jälgida siin: https://elu24.postimees.ee/section/3531
 
Kõigil, kes soovivad toetada Tallinn Fashion Weeki, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume esimesel võimalusel täita korraldajate toetamiseks loodud vorm Piletilevi lehel siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja
Toetust saab avaldada kuni 6.05.20
 
Kõigile pdf-piletitele, mis ei lähe Tallinn Fashion Week toetuseks, tehakse automaatne tagasiost, mis tähendab, et piletisumma kantakse automaatselt piletiostja kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Pileteid ostetakse tagasi kuni 31.05.2020. 
 
 
Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week naaseb moepubliku ette 19.–20. märtsil, tuues lavale nii kodumaa tippdisainerid kui ka siinse moemaastiku uued ja värsked tegijad. Kahepäevane kevadmoest ja andekatest talentidest tulvil Tallinn Fashion Week toimub esimest korda Tallinnas Swissôtelis.
 
Tunnustatud moeloojate Kristina Viirpalu, Embassy of Fashion disainerite, Tanel Veenre ja Kirill Safonovi kõrval näitavad värsket disainloomingut noored ja tulised tegijad nagu Cärol Ott, Liisi Tui ja Tim Bluz. 
 
Tallinn Fashion Week 2020 põhiprogramm:
 
19. – 20. märts | March 19-20
Swissôtel Tallinn
 
N 19.03
18.00 Tim Bluz, Katrin Aasmaa
19.30 Alexanderling, Mammu Couture
21.00 Tallinn Design House, Kirill Safonov
 
R 20.03
18.00 Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui
19.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre 
21.00 Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu
Festival events
No events were found
Loading...
Reload