logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Juuksejuure- ja peanaha uuring protseduuriga / Juuste Akadeemia kinkekaart

Juuste Akadeemia, Liivalaia 30
99.00

Selleks, et teada saada, kuidas aktiveerida uute, tervemate juuste kasvu või leida üles juuste väljalangemise, peanaha probleemide põhjused, tuleb minna pealispinnast sügavamale, juuksejuure tasandile.

Ainulaadne juuksejuure- ja peanaha uuring keskendub sellele, et üles leida juuste hulka ja kvaliteeti mõjutavad, juuste väljalangemist, murdumist, peanaha probleeme põhjustavad tegurid. 

NB!  Juuksejuuri analüüsib Eestis ainult Juuste Akadeemia OÜ

Juuksejuured nii nagu vereanalüüsid annavad informatsiooni kehas toimuva kohta, kuid juuksejuuri analüüsides on võimalik tuvastada lisaks need juuste kasvu mõjutavad, juuste väljalangemist, peanaha probleeme põhjustavad tegurid, mida vereanalüüsid, sh teised teadaolevad meetodid ei tuvasta.

5 olulist juuste kasvu häirivat, juuste väljalangemist põhjustavat tegurit, mida on võimalik tuvastada ainult Juuste Akadeemias.

Et leida lahendused juuste kasvu aktiveerimiseks, on kõige olulisem välja selgitada juuste kasvu ja olukorda mõjutavad tegurid. Põhjaliku ülevaate saamiseks, sobivate lahenduste leidmiseks on lahendus juuksejuure uuring ja vereanalüüsid.

Millal tulla juuksejuure- ja peanaha uuringule?

Kuidas juuksejuure- ja peanaha uuringut teostatakse?

Milline on erinevus juuksejuure- ja peanaha uuringul ja trihholoogide poolt pakutaval juukse- ja peanaha uuringul või juuste ja peanaha raportil?

Pakume Eestis ainukesena uuringutele "Raha tagasi garantii"

Meie jaoks on väga oluline, et saame oma pikaajaliste teadmiste ja kogemustega aidata inimesi juuste- ja peanaha küsimustes koostöös arstidega. Oleme veendunud oma uuringute kvaliteedis ja tulemuslikuses, mistõttu juhul kui te juuksejuure- või peanaha uuringu lõpus tunnete, et te ei saanud enese jaoks vajalikku informatsiooni, mis aitab kaasa teie juuste väljalangemise peatamisele, juuste kasvu aktiveerimisele või peanaha probleemide lahendamisele, siis puudub teil kohustus uuringu eest tasuda.

Soovid aktiveerida uute ja tihedamate juuste kasvu?                                           

3 põhjust miks alustada juba täna kahefaasilise, sügavpuhastavate DETOX protseduuridega:

  • inimestel, kellel esineb juuste probleeme (aeglane kasv, juuste väljalangemine, kiilanemine) esineb sageli ka peanaha pooride ja juuksekanalite ummistusi. Juuste kasvu, tiheduse aktiveerimine on võimalik ainult siis, kui tekkinud ummistused peanahalt ja juuksekanalitest (juuksehooldustoodete jäägid, kristalliseerunud rasu, parasiitide jäägid) puhastada.

NB! Juuksekasvu aktiveerib ainult kahefaasiline puhastus - DETOX protseduur peanahale ja DETOX protseduur juuksekanalitele

  • Juuksekasvu aktiveerivate seerumite toime paraneb märgatavalt, kui eelnevalt puhastada peanahk, peanaha poorid ja juuksekanalid. On sage, et kasutades erinevaid juuksekasvu aktiveerivaid tooteid, ei näe me muutust. Põhjus võib olla peanaha pooride, juuksekanalite ummistustes. Ummistused on võimalik tuvastada mikroskoobi abiga juuksejuure uuringus.

 

  • Kui kasutad juuksehooldustooteid (šampoon, palsam, juukseseerum) ja/ või viimistlusvahendeid (juukselakk, juuksevaht, jne), mis sisaldavad sh silikooni ühendeid, siis teatud silikoonid tekitavad peanahale ja juuksekarva pinnale kihi, mis ei eemaldu tavaliste šampoonidega pestes. 

 

Sügavpuhastavate protseduuride skeemi koostab juukseuurija juuksejuure uuringus, mikroskoobi all nähtava põhjal ning valib sobivad sügavpuhastavad tooted, protseduurid. Juuste Akadeemias teostame sügavpuhastavaid protseduure:

  • peanahale
  • peanaha pooridele
  • juuksekanalitele
``Kuna mul oli pikemat aega peanaha probleem ja juuste väljalangemine, pöördusin Juukseakadeemia poole. Juba peale esimesi sügavpuhastavaid protseduure oli peanahal palju parem tunne, nahk hingas.``

- Juuste Akadeemia klient Mari

Show moreShow less
Event Venue Price  
Juuksejuure- ja peanaha uuring protseduuriga / Juuste Akadeemia kinkekaart Juuste Akadeemia, Liivalaia 30 99.00
Price information
Kinkekaart on väärtuses 99 €
Kehtib 12 kuud alates ostu sooritamise hetkest
 
Juuste Akadeemia:
Liivalaia 30, Tallinn
6717199, info@juusteakadeemia.ee
Venue
Service provided by
Juuste Akadeemia OÜ
Liivalaia 30 Tallinn Harjumaa
info@juusteakadeemia.ee
Reg. no: 11485167
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Ema Juuksetervise pakett / Juuste Akadeemia kinkekaart Ema Juuksetervise pakett / Juuste Akadeemia kinkekaart Juuste Akadeemia, Liivalaia 30, Estonia 89.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Juuksejuure- ja peanaha uuring nõustamisega / Juuste Akadeemia kinkekaart Juuksejuure- ja peanaha uuring nõustamisega / Juuste Akadeemia kinkekaart Juuste Akadeemia, Liivalaia 30, Estonia 69.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Protseduur, juuksuriteenus või tooted / Juuste Akadeemia kinkekaart Protseduur, juuksuriteenus või tooted / Juuste Akadeemia kinkekaart Juuste Akadeemia, Liivalaia 30, Estonia 44.00
What's happening near you? Look at the map and find out!