No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Aloha surf - Iseseisvalt lohesurfariks

110.00
Müügil Aloha Surfi Iseseisvalt lohesurfariks kinkekaart väärtusega 330 €.
Kinkekaarti võib kasutada AINULT SUVEHOOAJAL!

PS! Kinkekaarti saab kasutada ka ühe või kahe sessiooni jaoks maksumusega vastavalt 110 või 220 €.

Koolitusel osalejate arv: 1
Koolituse kestvus: 3 x 3 tundi


Lohesurf pole vaid ekstreemspordi harrastajatele. Vastupidiselt kujundatud mainele ei ole lohesurf ohtlik spordiala. Kaasaaegse disainiga lohed on turvalised ja ülilihtsad käsitleda, seetõttu soovitame alati kasutada võimalikult uut varustust, mis on aerodünaamiliselt kõrgeimal tasemel.
Lohesurfi varustuse hankimine võib tunduda esmapilgul kalli ettevõtmisena, kuid kord varustuse soetanutele ei ole tegevuse harrastamine kulukas. Meri ja tuul on tasuta kättesaadavad ning korraliku koolituse läbinud õpilasel on varustuse hävimine vähetõenäoline.
Lohesurf on suurepärane tegevusala igas vanuses inimestele. Lohesurfi harrastamine hoiab tõhusalt vormis, kuid siiski ei ole tegu füüsiliselt raske alaga. Ainukeseks eelduseks on miinimumkaal 40 kg.
Meie poolt pakutav lohesurfi koolitus lähtub rahvusvahelistest IKO standarditest ning kasutame uusimat algajasõbralikku õppevarustust. Ühel koolitusel ei osale kunagi üle 2 inimese, mis tagab koolitaja kontsentreeritud tähelepanu ning tõhusa ja kiire arengu.
Pärnu ranna madal vesi ja liivane põhi muudavad Pärnu lahe üheks parimaks sihtkohaks, kus lohesurfi harrastada ning õppida.

Lohesurfi algkoolitus koosneb kolmest sessioonist, millest igaüks kestab 3h.
1 sessioon sisaldab endas kogu lohesurfi teooriat, turvalisust, harjutusi õppelohega ning lõpeb lohe ülesseadmise ning üles laskmisega.
2 sessioonil harjutatakse vees lohejuhtimise tehnikat, õpitakse selgeks bodydrag ning lohe kontrollimine.
3 sessioonil pannakse kokku kõik eelnev õpitu ning harjutatakse seda juba koos lauaga. Kolmandal sessioonil on suur tõenäosus saada vees lauale kuigi tulemus oleneb suuresti iga osaleja individuaalsest tasemest.
Peale kolmandat sessiooni on õpilane valmis iseseisvalt lohesurfi edasi harjutama.

Kinkekaart kehtib kuni 15.september 2017. Hooaeg algab juunis ja kestab kuni septembri keskpaigani (hooaja kestus võib varieeruda).

PS! Et teaksime Sinuga arvestada palume eelnevalt oma tulekust kindlasti teada anda.
Koolitatavatel palume kaasa võtta hea tuju, käterätik ja ujumisriided ;). Omalt poolt anname selga sooja kalipso ja kogu vajamineva õppevarustuse.

Kontakt:
paikneme Pärnu Rannapromenaadi lõpus.
Mob: +372 56 941 133
E-post: info@aloha.ee
Avatud:
E-P 10:00 - 18:00 (15.05 - 15.09.2017)
Show moreShow less
Price information
Müügil Aloha Surfi Iseseisvalt lohesurfariks kinkekaart väärtusega 330 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 15. juuni - 15. september 2017.
PS! Kinkekaarti saab kasutada ka ühe või kahe sessiooni jaoks maksumusega vastavalt 110 või 220 €.

Kinkekaarti võib kasutada AINULT SUVEHOOAJAL!
Service provided by
Kolevant OÜ
Kopli 40a-7 Tallinn 10412 Harjuma
info@aloha.ee