No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Linnakruiis jõelaevaga Signild

Sa 19/10/2019 13:00
Sisevete Saatkonna kai, kesklinn
5.50 - 7.50

Linnakruiis

Ankur hiivata! Ees ootab seiklus jõel! Laevaga reisimisel on ajatu külgetõmme - võtad klaasi head veini, vaatad, kuidas maailm mööda libiseb ja tunnetad tuult oma juustes… Laevaga sõitmine on võimalus vaadelda ka loodust teise nurga alt ning lõõgastuda. Tähtis ei ole sihtkoht, vaid teel olemine.

Laevaga reisimisel on romantiline hõng viies tagasi aegadesse kui rännumehed uusi maid avastasid. Tuhat aastat tagasi seilasid ka siinsetel jõgedel viikingid oma kaubalastide ja aaretega, hiljem liiklesid siin lodjad, rääkimata kõigist kalamehepaatidest ja lõbusõidulaevadest, mis on andnud siinsetele vetele oma eripärase aura.

Viimastel aastatel on kruiiside maailma tõeliseks edulooks olnud jõelaevakruiisid, iga aasta tuleb juurde tohutul hulgal uusi laevu ja marsruute. Väikelaevasõidud pakuvad ehtsaid kogemusi sihtkohtades, kuhu tihti pääsebki ainult paadiga. Siin Tartus ootab teid jõelaev Signild, et pakkuda unustamatuid elamusi Eesti pikimal jõel Emajõel, Võrtsjärvel ja Peipsil ning Piirissaarel.

Linnakruiis kestab 1,5 tundi ja ära jõuab näha kõik imelised Tartu vaated Emajõelt nii ühel kui teisel pool linna! Pardal on ka reisisaatja, kes jagab informatsiooni ümbritseva kohta ning räägib Emajõest ja selle ajaloost. Istuda on võimalik nii väljas päiksetekil kui ka laeva salongis. Kohapealt saab osta jooke ja suupisteid.

Tule ja avasta meiega koos Tartut!

Sõidud toimuvad juuni algusest oktoobri keskpaigani kolmapäeviti ja laupäeviti.

Laev väljub Kaarsilla kõrvalt Sisevete Saatkonna kailt.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Linnakruiis jõelaevaga Signild Sa 19/10/2019 13:00 Sisevete Saatkonna kai, kesklinn 5.50 - 7.50
Price information
Täispilet 7€
Õpilane, pensionär, laps vanuses 4-6a (k.a) 5€
 
Lastele vanuses kuni 3a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Kestus 1h 30min
Venue
Sisevete Saatkond
Vabaduse pst.5, Tartu Tartu Estonia
Promoter
Estriver OÜ
Kastani 80-4 Tartu Tartumaa
53401033
info@estriver.ee
Reg. no: 14587003
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Linnakruiis jõelaevaga Signild Linnakruiis jõelaevaga Signild Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Estonia 5.50 - 7.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Linnakruiis jõelaevaga Signild Linnakruiis jõelaevaga Signild Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Estonia 5.50 - 7.50
What's happening near you? Look at the map and find out!